reklama

Chytrá domácnost jednoduše a nejlevněji teď u Smarty! sponzorovaný článek

Chytrá domácnost jednoduše a nejlevněji teď u Smarty! [sponzorovaný článek]
2021-09-06T12:00:45+01:00
• 6. 9. 2021

Jak přejít na chytrou domácnost? Tomuto tématu se Smarty dlouhodobě věnuje a ve svém katalogu nabízí jednoduché řešení Aqara. Jedná se o značku levnějších zařízení pro chytrou domácnost, které se postarají o každodenní bezpečí, pohodlí i zdraví. 

Chytrá domácnost jménem Aqara

Aqara poskytuje velmi snadné propojení, využít také můžete velké množství automatizací, přičemž produkty jsou kompatibilní s Apple HomeKit. Pro začátek nemusíte kupovat 20 zařízení, ale můžete začít od jednoho a postupně přecházet na chytrou domácnost. K zakoupení je na Smarty každý produkt od Aqara. 

Vybrat si můžete detektory pohybu, dveřní a okenní senzory, senzory teploty a tlaku, detektory vibrací a zrychlení, detektor úniku vody. Pro zvýšení pohodlí a zlepšení zdraví pro změnu IP kameru, chytrou zásuvku, monitor kvality vzduchu nebo modul ovládání žaluzií. 

1360x450 AQARA LP desktop 1360x450x

Pro vášnivé hračičky jsou připraveny spínací moduly, bezdrátové vypínače, chytrý ovladač ve tvaru kostky a centrální jednotky. Se vším si můžete perfektně do detailu vyhrát a sestavit skutečnou chytrou domácnost. K tomu vám pomůže mobilní aplikace s intuitivním ovládáním.

Vstupte do světa chytré domácnosti s 10% slevou na produkty Aqara. Akce je platná od 6. do 19.9.2021 a potřebujete k tomu kupón AQARA10. Kompletní katalog produktů najdete ZDE

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim