reklama

Back to Office: TOP 5 produktů, které vám v kanceláři nesmí chybět! sponzorovaný článek

Back to Office: TOP 5 produktů, které vám v kanceláři nesmí chybět! [sponzorovaný článek]
2021-09-13T17:07:31+01:00
• 13. 9. 2021

Září je klasicky obdobím akcí Back to School. Smarty ale nezapomíná na pracující zákazníky a tak přichází s akcí Back to Office. V rámci této akce vybíráme nejvíce praktické produkty, které vám pomohou v produktivitě a ulehčí práci. 

Back to Office: Baseus i-Wok Series

Proč kupovat nový a drahý monitor, když si můžete k tomu současnému přikoupit závěsné světlo?  Konkrétně Baseus i-Wok nabízí asymrtrický design, tři režimy osvětlení (studené, neutrální, teplé) a chrání zrak před škodlivým modrým světlem z displeje. K tomu rovnoměrně a dostatečně osvětlí monitor i pracovní plochu před monitorem. 

Back to Office iwok 2 1600x904x Back to Office

Dnešní doba se odehrává hlavně online, tudíž před počítačem strávíme většinu denního času. Zrak je velmi citlivé místo, které může ovlivnit únavu a bolest hlavy – jednoduše koukáním do monitoru. Obecně se doporučuje zrak co nejvíce chránit. S Baseus i-Wok si vytvoříte ideální prostředí, které může výrazně pomoci zbavit se bolesti očí. 

Pomoci vašemu zraku můžete už za 859 Kč. Stačí kliknout ZDE. 

Izipizi Screen #E

U zraku se ještě chvilku zdržíme, logicky jde o citlivé a důležité téma. Určitým způsobem lze zraku pomoci i těmito stylovými brýlemi, které odrážejí až 40 % modrého světla s evropskými i mezinárodními certifikacemi. Brýle samozřejmě nemají dioptrická skla, naopak nabízí flexibilní konstrukci, které se dokáže přizpůsobit tvaru obličeje. Není se tak třeba bát, že by vám brýle neseděly. 

Back to Office

Brýle k počítači Izipizi Screen #E můžete mít už za 990 Kč. Stačí kliknout ZDE. 

WHOOSH!

Jedná se o praktický čistící prostředek na displeje elektroniky se sprejovým aplikátorem a hadříkem z mikrovláken. S přípravkem odstraníte nejen mastnotu a otisky, ale také viry a bakterie. Můžete jej například aplikovat na váš mobilní telefon, kde se bakterie a viry nacházejí ve velké míře. 

I1JK000101 1000 1000 1000x1000x

Čistící přípravek můžete mít už za 299 Kč. Stačí kliknout ZDE. 

Ochranná fólie

Pro iPad uživatele tu pak máme bezpečnostní prvek v podobě ochranné fólie, která přijde vhod, pokud často s tabletem cestujete a bojíte se o stav vašeho displeje. Ochranná fólie na displej Paperlike Screen Protector nabízí jedinečnou technologii Nanodots, jenž nabídne vysoce kvalitní ochranu, ale zároveň unikátní povrch pro snadné kreslení, téměř jako po papíru. Rádi kreslíte nebo píšete s Apple Pencil? Není problém. 

M8N9400301 1000 1000 1000x1000x

Ochrannou fólii si můžete zakoupit ZDE, kde najdete také různé velikosti dle volby modelu. 

Power Hub

V kancelářském balíčku vám rozhodně nemůže chybět HyperDrive Power Hub, což je kombinace napájecího adaptéru a USB-C hubu. K dispozici jsou hned 4 porty (2x USB-C, 1x USB-A a HDMI). Celkový výkon příslušenství činí 60 W. Kromě toho zde dostanete Power Delivery, připojení 4K 60Hz monitoru a nabíjecí technologii GaN. 

1 1920x993x

Power Hub se hodí hlavně v případě, že vlastníte MacBook, který portů moc nepochytal. Samozřejmě můžete Power Hub připojit také ke klasickému Windows notebooku. 

HyperDrive Power Hub zakoupíte za 2 149 Kč ZDE.

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat