reklama

Xiaomi pracuje na novém zařízení Magic Control Bridge

Xiaomi pracuje na novém zařízení Magic Control Bridge
2021-08-12T19:29:52+01:00
• 13. 8. 2021

Zdroj: XDA-Developers

Čínská společnost Xiaomi v posledních několika letech výrazně zapracovala na budování vlastního ekosystému chytré domácnosti, zejména tedy v oblasti televize. Výrobce dlouhou dobu prodává set-top boxy a nyní nabízí řadu modelů Mi TV, jako je QLED 4K TV. V aplikaci Mi Home 

Xiaomi Magic Control Bridge

Xiaomi se ale objevilo nové příslušenství Magic Control Bridge, na kterém má společnost v současnosti pracovat. Nadšenci objevili ve zdrojovém kódu aplikace Mi Home zařízení, které umožní komukoli v blízkosti Mi TV ovládat jej z kompatibilního telefonu nebo tabletu – samozřejmě manuální ovládání (tj. dálkový ovladač) bude stále k dispozici. 

Xiaomi

Zdroj: XDA-Developers

Odkaz na Magic Control Bridge je konkrétně ve verzi 6.9.601. Zařízení se zjevně připojí k jakékoli 2,4GHz Wi-Fi síti (ale ne 5GHz), nebo přímo do TV pomocí USB připojení. Po nastavení umožní komukoli v dosahu ovládat produkty Mi TV pomocí připojení Ultra-Wide Band (UWB). Pokud budete chtít, budete ji moci omezit také na rodinné příslušníky u vás doma.

Zdá se, že bude nabízet podobné funkce jako Google remote pro Android TV, ale potenciálně bez nutnosti, aby vzdálené zařízení bylo ve stejné Wi-Fi síti nebo připojeno ke stejnému účtu Xiaomi. 

Zdroj: xda-developers.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat