reklama

Belkin představil nový MagSafe držák do auta

Belkin představil nový MagSafe držák do auta
2021-08-29T16:30:08+02:00
• 29. 8. 2021

Zdroj: 9to5Mac (se souhlasem)

1

Společnost Belkin rozšířila svůj katalog příslušenství o další produkt do auta, který si rozumí s MagSafe. Konkrétně jde o nový model MagSafe Car Vent Mount, který přináší efektivnější model verzí, které jsme viděli v minulosti. Přichází tedy se stejným zaměřením na iPhone 12 a integrovaný držák.

Belkin MagSafe Car Vent Mount

Sortiment vybavení MagSafe společnosti Belkin se v současné době stal jednou z nejsilnějších nabídek na trhu a tato novinka tomu jen nahrává. Nejnovější držák do auta je navržen tak, aby se připevnil přímo do větracích otvorů interiéru vozu. 

Belkin Belkin

Zdroj: 9to5Mac

Na první pohled je zřejmý jednodušší design, tj. konstrukce nepůsobí tak krabicově jako dříve a je výrazně kompaktnější. Samotný držák pak je možné nastavit do různých úhlů. Ve srovnání s jinými modely na trhu je jedinečnou vlastností Belkin držáku do auta vestavěný slot, který udržuje kabel na jednom místě. Vzhledem k tomu, že příslušenství postrádá nabíjení a používá pouze magnetický Apple standard k držení telefonu na místě, je upevnění Lightning kabelu příjemnou vlastností. Nový držák lze pořídit za 39,99 dolarů přímo na webu Belkinu. 

Zdroj: 9to5toys.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

StandaKrotil

30. 8. 2021, 7:49

Za ty prachy a nenabijí to? Sorry, mam original magsafe nabíječku přidělanou v autě a funguje to. A drobný poznatek bych vám netušícím předal. Pokud máte v autě magnetický držák, takový ten co musíte mít kovovou destičku pod krytem telefonu, tak original magsafe od applu na něj chytnete taky a na nabíječku potom telefon. Není potřeba žádná destička ani nic podobného.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat