reklama

Bang & Olufsen se slevou jen tento týden u Smarty! sponzorovaný článek

Bang & Olufsen se slevou jen tento týden u Smarty! [sponzorovaný článek]
2021-08-27T18:22:04+01:00
• 26. 8. 2021

Užijte si jedinečné slevy na sortiment značky Bang & Olufsen! Jen tento týden od 23. do 29. srpna 2021 získejte slevu 20 %. Stačí zadat v košíku kód LASKAZDANSKA20. Kupón lze aplikovat například na modely A1, A9 nebo HX, které si níže detailněji představíme.

Bang & Olufsen A1 2.gen.

Druhá generace stylového reproduktoru Beoplay A1 nabízí lehčí a tenčí design, perfektní zvuk pro všechny okamžiky, 18h výdrž přehrávání, stupeň krytí IP67, podporu Amazon Alexa, Bluetooth 5.1, handsfree a 360°zvuk.

Bang & Olufsen A1 2.gen.  Bang & Olufsen A1 2.gen. 

Druhá generace přenosného reproduktoru sice umožňuje cestovat časem jen prostřednictvím hudby, nicméně v obklopení těch správných decibelů si můžete hrát s délkou každé vteřiny, stačí jen správný okamžik, správní lidé kolem vás a ta správná hudba. S 18hodinovou výdrž baterie máte o pamětihodné zážitky postaráno. Mimochodem, na rande je A1 ideální volba. Jediné tvrzení, které si A1 bere kompletně za své. Druhá generace je lehčí, tenčí, a především kompletně vodotěsná a prachu-těsná. Stupeň krytí IP67 zaručuje skvělou odolnost. Vaše oblíbené skladby vás tak budou doprovázet kdykoliv a kdekoliv. Vedle poslechu navíc můžete využít reproduktor i pro handsfree nebo konferenční hovory, a pokud ovládáte angličtinu, potěší také hlasový asistent Amazon Alexa.

Bang & Olufsen A1 2.gen. je nyní k dostání u Smarty za 6 490 Kč. Aplikujte při nákupu kód LASKAZDANSKA20 a zaplatíte o 20 % méně. Kupujte ZDE

Bang & Olufsen A9 GVA 4.gen.

Na jedné z nejvyšších příček nabídky dánské společnosti Bang & Olufsen se pyšní model Beoplay A9. V pořadí jíž 4. generace tohoto modelu se pyšní především podporou Google Voice Assistant. Špičkový komplexní multiroom reproduktor podává vrchoný výkon na poli hudby, a zároveň exceluje i jako designový doplněk vaší domácnosti. Podporuje Bluetooth i Wi-Fi a sestává se ze 7 samostatných reproduktorů.

Bang & Olufsen A9 GVA 4.gen.  Bang & Olufsen A9 GVA 4.gen. 

Multiroom reproduktor se sestává ze 7 měničů a 7 zesilovačů dedikovaných každému z nich. Důvodem je snaha o zachování co možná nejvyšší kvality audio projevu bez kompromisů. Co se týče ovládání, tak mimo ovládání z externích zařízení máte k dispozici intuitivní ovládání dotykem senzoru na horní straně reproduktoru. Nabízí jednoduchá nastavení přehrávání a výběr zdrojů. Dokáže efektivně produkovat audio o frekvenci 33-23 000 Hz, čímž je postaráno o mimořádně efektní a silné basy, jasné středy a čisté výšky.

I konektivita je zde velmi bohatá. Z drátových připojení je k dispozici Line-in / Optica combi-jack a Ethernet. To pravé začíná v bezdrátové rovině. Mimo celkem klasického Bluetooth 4.2 na vás čeká připojení přes Wi-Fi síť a integrace do vašeho domácího systému multiroom. Dovolí vám přehrávat hudbu přímo z internetu bez ovlivnění dalších zařízení. Můžete si například v klidu zavolat a nechat hudbu hrát. Pro maximální kompatibilitu podporuje Apple AirPlay a nabídne i Chromecast bulit-in.

Bang & Olufsen A9 GVA 4.gen. je nyní k dostání u Smarty za 69 990 Kč. Aplikujte při nákupu kód LASKAZDANSKA20 a zaplatíte o 20 % méně. Kupujte ZDE

Bang & Olufsen Beoplay HX

Prémiová sluchátka Bang & Olufsen Beoplay Hx jsou špičkový model náhlavních sluchátek, která disponují adaptivním potlačením hluku, tranparentním módem, výdrží přehrávání až 35 h při zapnutém ANC (40 h při vypnutém), osvědčenou hudební produkcí, skládací konstrukcí s vyměnitelnými náušníky a přenosným pouzdrem.

Na první pohled jde opět o prvotřídní designový kousek, který v duchu skandinávského nábytku nese minimum zdobení, ale celou řadu povedených detailů. Tomu také nahrávají přechody materiálů a místa jejich setkání. Lehká konstrukce z anodizovaného a recyklovaného hliníku v kombinaci se stejně recyklovanými plasty tvoří odolný základ, na němž staví pohodlí i při několikahodinovém poslechu zajišťující extrémně jemné náušníky z jehněčí kůže.

Bang & Olufsen Beoplay HX Bang & Olufsen Beoplay HX Bang & Olufsen Beoplay HX

Kvalita poslechu má u takových sluchátek přirozeně jen ty nejvyšší nároky, a právě to je parketa, kde začíná ten pravý Beoplay. Dvojice 40mm neodymových měničů poskytuje typicky precizní audio produkci s čitelnými basy i výškami, které si navzájem nekradou plnost, a detailními středy. Pro pravé audiofily je tu BeoSonic ekvalizér dostupný v Bang & Olufsen mobilní aplikaci.

Se spolehlivým připojením přes Bluetooth 5.1 máte jistotu kvalitního a stabilního připojení. V jeho kvalitě napomáhají kodeky SBC, AAC nebo také aptX. S technologiemi Microsoft Swift Pair, Google Fast Pair a Mfi (Made for iPhone) je proces připojení sluchátek mimořádně jednoduchý. S plnou baterií si pak můžete užít až 35 hodin poslechu se zapnutým potlačením okolí.

Bang & Olufsen HX je nyní k dostání u Smarty za 12 990 Kč. Aplikujte při nákupu kód LASKAZDANSKA20 a zaplatíte o 20 % méně. Kupujte ZDE

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim