reklama

Apple vydal iOS 15 beta 7 a iPadOS beta 7

Apple vydal iOS 15 beta 7 a iPadOS beta 7
2021-08-29T19:30:13+01:00
• 29. 8. 2021

Zdroj: Dotekomanie.cz

Během několika týdnů bude Apple šířit iOS 15 dychtivému davu iPhone uživatelů. Technologický gigant ale ještě předtím má velkou práci s testováním a dalším vývojem, proto spustil další veřejnou beta verzi iOS 15 beta 7 (verze 19A5337a). Vydáno bylo také iPadOS 15 beta 7. Pokud jste členem softwarového beta programu od Applu, obě aktualizace si můžete stáhnout přes Nastavení > Obecné > Aktualizace softwaru. 

Apple vydal další bety

Otázka za milion je, zda je vlastně vhodné období pro připojení k beta programu a instalaci beta verzí. Obvykle doporučujeme, aby ti, kteří při denní práci potřebují telefon, od těchto instalací upustili a soustředili se výhradně na finální verze. Důvodem je, že v beta verzi některé funkce nemusí fungovat správně. A nezapomeňte, že výdrž baterie v průběhu beta testování není vůbec dobrá. 

Apple

Zdroj: PhoneArena

Na druhou stranu, v této fázi už bývají systémy dost dobře vyladěné, takže s určitým odstupem se dá říci, že přechod na iOS 15 / iPadOS 15 beta 7 není riskantní nápad – budete se ale muset na pár týdnů spokojit s určitými chybami. 

No ale co nového je v beta 7? V podstatě vůbec nic. Takovéto verze se už soustředí hlavně na zvýšení stability, bezpečnost a rychlost systému. 

Zdroj: phonearena.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat