reklama

Herní iQOO 8 se začíná rýsovat

Herní iQOO 8 se začíná rýsovat
2021-07-25T08:00:19+02:00
• 25. 7. 2021

Zdroj: Smartphonecamp.com

Po půl roční odmlce se objevují první informace kolem nové generace modelu iQOO, za kterým bude opět stát společnost Vivo. Avizované zařízení s herním zaměřením protentokrát ponese přesný název iQOO 8 a v portfoliu nahradí posledního zástupce iQOO 7. Na veřejnosti začínají kolovat možné specifikace, což by čínský výrobce mohl údajně rozkrýt už začátkem příštího měsíce.

O stupeň lepší

Vpředu volný prostor vyplní displej s rozlišením 3 200 x 1 440 pixelů. Telefon získá prvenství v nasazení nového procesoru Snapdragon 888 Plus od Qualcommu, který dokáže běžet až pod taktovací frekvencí 3 GHz. Následovat ho bude 256GB interní úložiště a 12GB RAM s navíc 4GB virtuální pamětí RAM, takže uživatele čeká k využití celkem 16 GB. Přestože velikost článku baterie neznáme, tak přidají technologii rychlého nabíjení FlashCharge.

iQOO 8 1 970x921x

Zdroj: GSMArena.com

Posledním dílkem do skládačky nyní je operační systém Android 11 doplněný o vlastní uživatelské rozhraní OriginOS 1.0. Některé zdroje ještě dodávají o něco větší displej oproti iQOO 7 a vyšší obnovovací frekvenci pro maximálně krátkou odezvu. Všechny indicie včetně zveřejněného videa od samotného iQOO naznačují, že oficiální tisková konference pro média proběhne ve středu 4. srpna.

iQOO 8 3 461x1024x iQOO 8 2 690x771x

Zdroj: GSMArena.com

Zdroj: gsmarena.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat