reklama

OnePlus potvrzuje příchod Buds Pro

OnePlus potvrzuje příchod Buds Pro
2021-07-18T19:47:40+02:00
• 19. 7. 2021

Zdroj: OnePlus

Společnost OnePlus má na svém kontě již několik bezdrátových sluchátek. Můžeme zmínit původní OnePlus Buds nebo OnePlus Buds Z. Po jednom roce od uvedení OnePlus Buds nastal čas na další generaci. Tentokrát ponesou označení OnePlus Buds Pro a mají nabídnout lepší potlačení okolního hluku.

Buds Pro

V tuto chvíli máme k dispozici přibližný design sluchátek OnePlus Buds Pro. Dalo by se říci, že vychází z modelu OnePlus Buds Z, ale budou působit estetičtěji. K samotnému představení dojde současně se smartphonem OnePlus Nord2. Již nyní ale společnost uvedla některé vlastnosti, na které budou nová sluchátka lákat.

OnePlus Buds Pro budou vybavena adaptivním potlačením okolního hluku. Dle vyjádření zvládnou eliminovat až 40 dB, přičemž minimum je 15 dB. Vše bude automaticky řízeno. Co se týče výdrže na jedno nabití, tak s využitím dobíjecí krabičky a s potlačením okolního hluku byste se měli dostat na 28 hodin poslechu hudby. Bez potlačení se má hodnota vyšplhat na 38 hodin.

E6cuXfFXsAQZbWH 736x407x

Zdroj: OnePlus

Samotná dobíjecí krabička se dá nabíjet přes USB C, kde deset minut dobíjení poskytne 10 hodin poslechu. K dispozici bude ale i bezdrátové nabíjení s výkonem 2 W. Rychlejší technologie nebude použita. Více toho zatím není známo a budeme si muset počkat na 22. července, kdy se představí OnePlus Buds Pro i nový mobil Nord2.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim