reklama

Louis Vuitton uvedlo luxusní reproduktor Horizon Light Up

Louis Vuitton uvedlo luxusní reproduktor Horizon Light Up
2021-07-26T09:59:23+01:00
• 27. 7. 2021

Zdroj: Gizmochina.com

Populární značka Louis Vuitton původem z Francie vstupuje do světa chytrých doplňků a prvním zástupcem se stává bezdrátový reproduktor. Novinka dostupná aktuálně jen v předprodeji dostala název Horizon Light Up. Případní zájemci budou muset sáhnout hluboko do kapsy, protože zařízení výrazně přesahuje běžné prodejní ceny. O to se především postaralo neobvyklé vnější zpracování.

Sběratelský kousek

Zařízení připomíná kabelku Toupie, což znamená, že připomíná létající talíř UFO. Kromě kovové základny ji neschází ani kožené prvky pro maximální eleganci. Z rozměrů lze zmínit průměr 18 cm nebo výšku 14 cm, přičemž ručička váhy se zastavila na 1 kg. Uvnitř je k dispozici basový reproduktor a dvě výškové reprosoustavy o velikosti 0,75 palce.

Louis Vuitton Horizon light up speaker 3 820x461x Louis Vuitton Horizon light up speaker 2 820x461x

Zdroj: Gizmochina.com

Prostorový zvuk by měl vydávat pouze při postavení do dokovací stanice. Jinak si bohužel musíte vystačit se zvukem v jednom směru. Výrobce sice nezmiňuje kapacitu baterie, ale uživatelé mohou počítat s výdrží kolem 15 hodin. Další šťávu zajistí technologie rychlého nabíjení. Množství funkcí a ovládací prvky si každý volí v doprovodné aplikaci Louis Vuitton Connect, která je dostupná pro Android, iOS či Huawei zařízení. Konečná cena činí 2 890 dolarů (tj. cca 62 952 Kč).

Louis Vuitton Horizon light up speaker 820x462x

Zdroj: Gizmochina.com

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim