reklama

Louis Vuitton uvedlo luxusní reproduktor Horizon Light Up

Louis Vuitton uvedlo luxusní reproduktor Horizon Light Up
2021-07-26T09:59:23+02:00
• 27. 7. 2021

Zdroj: Gizmochina.com

Populární značka Louis Vuitton původem z Francie vstupuje do světa chytrých doplňků a prvním zástupcem se stává bezdrátový reproduktor. Novinka dostupná aktuálně jen v předprodeji dostala název Horizon Light Up. Případní zájemci budou muset sáhnout hluboko do kapsy, protože zařízení výrazně přesahuje běžné prodejní ceny. O to se především postaralo neobvyklé vnější zpracování.

Sběratelský kousek

Zařízení připomíná kabelku Toupie, což znamená, že připomíná létající talíř UFO. Kromě kovové základny ji neschází ani kožené prvky pro maximální eleganci. Z rozměrů lze zmínit průměr 18 cm nebo výšku 14 cm, přičemž ručička váhy se zastavila na 1 kg. Uvnitř je k dispozici basový reproduktor a dvě výškové reprosoustavy o velikosti 0,75 palce.

Louis Vuitton Horizon light up speaker 3 820x461x Louis Vuitton Horizon light up speaker 2 820x461x

Zdroj: Gizmochina.com

Prostorový zvuk by měl vydávat pouze při postavení do dokovací stanice. Jinak si bohužel musíte vystačit se zvukem v jednom směru. Výrobce sice nezmiňuje kapacitu baterie, ale uživatelé mohou počítat s výdrží kolem 15 hodin. Další šťávu zajistí technologie rychlého nabíjení. Množství funkcí a ovládací prvky si každý volí v doprovodné aplikaci Louis Vuitton Connect, která je dostupná pro Android, iOS či Huawei zařízení. Konečná cena činí 2 890 dolarů (tj. cca 62 952 Kč).

Louis Vuitton Horizon light up speaker 820x462x

Zdroj: Gizmochina.com

Zdroj: gizmochina.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat