reklama

iPhone 13 s reverzním bezdrátovým nabíjením a větší cívkou

iPhone 13 s reverzním bezdrátovým nabíjením a větší cívkou
2021-07-08T20:45:19+02:00
• 9. 7. 2021

Zdroj: Gizmochina

Nejnovější zahraniční zpráva odhalila, že bezdrátová nabíjecí cívka u připravovaného iPhone 13 může být o něco větší než u současné generace. Je také možné, že tato změna může přinést i podporu pro reverzní bezdrátové nabíjení. 

iPhone 13

Podle populárního leakera Maxe Weinbacha plánuje cupertinská společnost umístění větší fyzické bezdrátové nabíjecí cívky na zadní straně. To by zase znamenalo zvětšení povrchové plochy bezdrátového nabíjení. Dříve leaker také hlásil, že nadcházející iPhone 13 bude obsahovat také silnějšími MagSafe magnety. To by mohlo být právě kvůli větší velikosti cívky. 

iPhone 13

Zdroj: GizmoChina

Weinbach dále dodal, že bychom se mohli dočkat i podpory reverzního bezdrátového nabíjení. Díky této technologii mohou uživatelé nabíjet zařízení, která podporují bezdrátové nabíjení. Takže přímo ze svého iPhone 13 byste například mohli bezdrátově nabíjet AirPods Pro, jednoduše byste sluchátka umístili na zadní stranu smartphonu. Není samozřejmě 100% jisté, zda Apple opravdu novinky nasadí. Přinejmenším jde ale o zajímavé informace. 

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim