reklama

Google Kalendář upřesňuje události

Google Kalendář upřesňuje události
2021-07-09T06:15:51+02:00
• 11. 7. 2021

Autor: Přemysl Vaculík, Dotekomanie.cz

Google sem tam uvede nějakou novinku pro Google Kalendář, přičemž v poslední době se jednalo více o rozšíření o jiné služby. Samotná služba neprodělala nějak významné změny, pokud nepočítáme grafickou proměnu. Nyní jsme se dočkali drobného rozšíření, které upřesňuje samotné události.

Google Kalendář dostává plnou podporu Úkolů

Účast na události

Po více než roce se svět snaží pomalinku dostat do normální situace a běžných činností, byť pandemie ještě zcela neustoupila. Některé činnosti budou se jen tak nevrátí do standardního režimu. S tím počítá i aktualizace Google Kalendáře. Při vytvoření události jste museli nějak specifikovat, jestli se bude v online prostředí nebo se počítá s fyzickou přítomností.

Nově ale budou moci účastníci rovnou uvést, jestli se zúčastní přímo nebo jen prostřednictvím internetu. Seznam potvrzených hostů pak bude doplněn ikonami znázorňující výběr. Dveře znamenají přímou účast, kamera pak patří připojení, například přes Google Meet. Také statistika nad seznamem bude jednoduše zobrazovat, kolik lidí se zúčastní jakým způsobem.

RSVP with location 442x640x

Zdroj: Google

Novinka je k dispozici od dnešního dne, přičemž platí i pro běžné uživatele, tedy neplatící. Není nutné ji ale využívat, jelikož stále bude existovat možnost jen potvrzení samotné události.

Zdroj: 9to5google.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim