reklama

Honor chystá velký návrat, potvrzuje sérii Honor 50 aktualizováno

Honor chystá velký návrat, potvrzuje sérii Honor 50 [aktualizováno]
2021-06-07T18:00:34+02:00
• 7. 6. 2021

Zdroj: Honor

Aktualizováno 7. 6.

Honor se nějak moc už netají nadcházejícími novinkami a ukazuje je v předstihu. Konkrétně se nám tak nabízí první pohled na záda mobilu a barevná provedení. Mimo to se spekuluje, že verze Honor 50 Pro bude mít duální přední foťák v otvoru v displeji.

003v0AaFgy1gra4fnv3uvj63h0668b2k02 690x1227x 003v0AaFgy1gr9e7gopl6j60u01hcb2902 690x1227x

Zdroj: Honor

Aktualizováno 1. 6.

Honor již oficiálně potvrdil příchod nových mobilů Honor 50, přičemž se bude jednat v základu o vyšší střední třídu, ale očekáváme také model se Snapdragonem 888. Společnost ale nebyla nějak moc konkrétní, co se týče oficiálního termínu uvedení. Dnes společnost potvrdila, že se tak stane 16. června a událost se odehraje v Číně. Zatím nevíme, jestli se plánuje speciální akce pro globální trh.

Původní článek 22. 5.

Honor se kvůli sankcím na mateřkou společnost Huawei dostal do stejných problémů, ale nakonec se našlo východisko, které vyústilo v prodej této subznačky. Sice jsme se v poslední době dočkali několika modelů, ale ty jsou jen pro čínský trh. Zřejmě se jedná o poslední modely z původních linií. Pomyslným restartem bude série Honor 50.

Oficiálně: Huawei prodává Honor čínské firmě

Honor 50

Společnost oficiálně potvrzuje, že se v dohledné době dočkáme série Honor 50, zřejmě již v červnu. Mělo by se jednat o modely pro globální trh a ze samotného vyjádření se dá soudit, že novinky již nabídnou kompletní Google služby a aplikace.

„Jako globální technologická značka, HONOR vyvinul silné portfolio partnerů z předních výrobců v odvětví, které potvrzuje i právě uzavřené partnerství s Qualcomm,“ uvedl George Zhao, CEO HONOR Device Co. na summitu Qualcomm, Tech Day 21. května 2021 v Číně.

V tiskové zprávě je uvedeno, že série Honor 50 bude vybavena novými procesory Snapdragon 778G od Qualcommu. Sice je tvrzeno, že si společnost vyvíjela některé součásti přímo sama, z čehož se dá usuzovat, že se jedná i o nadstavbu operačního systému Android. Je ale otázkou, jestli se bude jednat o původní nadstavbu, nebo se dočkáme něčeho nového.

„Vše, co bylo vyvinuto in-house společností HONOR, je nyní také využito s platformou Snapdragon. Věříme, že tato spolupráce je perfektním základem pro naši vizi dodávat prémiové produkty a servis našim zákazníkům po celém světě.“

honor v40 1511x785x

Honor V40; Zdroj: Honor

Aby toho nebylo málo, bude představena i novinka série Honor Magic, kde máme najít „čipset od Qualcomm nejvyšší kvality“, což asi znamená použití Snapdragonu 888. Kromě toho všeho se také nějakou dobu spekuluje o Honor 50 Pro Plus, kde bychom měli i tak najít Snapdragon 888. Honor se tak chystá o restartování svého působení na globálním trhu, ale je otázkou, jestli zaujme a pokoří konkurenci po takové pauze.

Zdroj: theverge.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat