reklama

iPod Touch by mohl dorazit v aktualizované podobě

iPod Touch by mohl dorazit v aktualizované podobě
2021-05-26T15:00:57+01:00
• 26. 5. 2021

Zdroj: Dotekomanie.cz

iPod Touch a vlastně i celý zbytek rodiny iPodů upadly do neznáma. Poslední iPod Touch byl představen před dvěma lety a od té doby se na tuto produktovou kategorii spíše práší. Upřímně jsem byl přesvědčen o tom, že Apple už na iPod úplně zapomene a nové generace se nedočkáme. Proto mě lehce zaskočily zahraniční zprávy, dle kterých by se zařízení mohlo vrátit, snad i s vylepšeným hardwarem? 

iPod Touch oslaví 20 let

MacRumors ocitoval Steve Mosera, který často přispívá svým obsahem, který se domnívá, že iPod Touch by mohl být v průběhu letošního podzimu aktualizován. Samotný leaker nám poskytl také detailnější pohled na novou generaci. 

iPod Touch iPod Touch iPod Touch

Zdroj: MacRumors

Stojí za zmínku, že už 23. října 2021 uplyne 20 let od uvedení prvního iPodu, takže Apple určitě představí něco speciálnějšího. Jelikož ale Apple Music získá bezztrátovou zvukovou podporu, může nový iPod dorazit s 3,5mm jack konektorem ve spojení s dobrým DAC (digitálně-analogový převodník) poskytnout skvělý zvukový poslech. 

E17tuHUXoAYlwbf 2398x3840x E17tuG0XoAg3euO 2398x3840x

Zdroj: MacRumors

Některá média informují také o novém designu. Konkrétnější informace ale prozatím nemáme. Budeme si tedy muset ještě chvíli počkat. Jak bude čas plynout, objeví se také podrobnější zprávy.

Zdroj: neowin.net

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim