reklama

Realme Buds Air 2 Neo přichází s aktivním potlačením šumu a rychlým nabíjením

Realme Buds Air 2 Neo přichází s aktivním potlačením šumu a rychlým nabíjením
2021-04-09T13:30:23+01:00
• 9. 4. 2021

Zdroj: Realme

1

Spolu s novými telefony C21 a C25 společnost realme představila také nová bezdrátová sluchátka Buds Air 2 Neo. Jedná se tedy o nástupce Buds Air Neo, takže nabízí aktivní potlačení šumu a řadu dalších skvělých funkcí. 

Buds Air 2 Neo

Velmi jmenovitě zde máme čip Realme R2 spolu s podporou nejnovější verze Bluetooth 5.2. Sluchátka používají 10mm ovladače Bass Boost Driver, nový režim Bass Boost+, který dokáže poskytnout hlubší basy a jasnější stereo. 

Buds Air 2 Neo

Zdroj: Realme

Sluchátka majĂ­ na svĂ©m povrchu dotykovou plochu, která slouží pro ovládánĂ­ pĹ™ehrávaÄŤe. Mimo jinĂ© zde máme hernĂ­ reĹľim s velmi nĂ­zkou latencĂ­ a slušnou vĂ˝drĹľ baterie – vĂ˝robce uvádĂ­ aĹľ 28 hodin pĹ™i pouĹľitĂ­ dobĂ­jecĂ­ho pouzdra; bez pouzdra sluchátka vydrží pÄ›t hodin. VĂ˝robce však implementoval rychlĂ© nabĂ­jenĂ­, takĹľe za pouhĂ˝ch 10 minut zĂ­skáte 3 hodiny pĹ™ehrávánĂ­. 

Buds Air 2 Neo mají ochranu IPX5, takže se nemusíte bát, že byste sluchátka během sportování například utopili v potu. Realme Buds Air 2 Neo bude v prodeji v barvách Active Black a Calm Grey. Cena sluchátek bude činit přibližně 53 dolarů, tj. cca 1 160 Kč bez DPH. 

Zdroj: fonearena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Filda1100 Kmoch

VIP 9. 4. 2021, 14:20
Android aplikace

Co to znamená kdyĹľ je napsáno,,vlastnĂ­k tohoto webu zakázal přístup k tomuto webu ÄŤĂ­slu autonomnĂ­ho systĂ©mu na kterĂ©m je vaše adresa“?

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim