reklama

Oslavte mezinárodní den zálohování s Windows 10 za 13 eur, nebo Aomel Backupper zcela zdarma do konce března! sponzorovaný článek

Oslavte mezinárodní den zálohování s Windows 10 za 13 eur, nebo Aomel Backupper zcela zdarma do konce března! [sponzorovaný článek]
2021-03-31T12:38:19+01:00
• 30. 3. 2021

Zálohování není radno podceňovat v žádné situaci. O svá data můžete přijít opravdu velice snadno, chyba přitom vůbec nemusí být na vaší straně. Stačí chvilka a rázem můžete ztratit veškeré své fotografie, dokumenty a mnohá další data. 31. března je oficiální Mezinárodní den zálohování a obchod BZFuture si pro vás připravil jedinečnou akci na software Aomel Backupper, který skvěle ochrání vaše uživatelská data a zároveň jej pouze do konce března můžete získat zcela zdarma.

Aomel zálohuje vaše data, pořiďte si jej na rok zdarma

Aomel Backupper Professional Edition je snadný zálohovací software pro počítače a notebooky se systémem Windows, který obsahuje všechny funkce programu AOMEI Backupper a podporuje zálohování a obnovení systému, disků, souborů, oddílů, nebo také zálohu celého systému a spouštění UEFI (BIOS). Běžná cena je 18,26 eur, pokud ale využijete kód AMPR-82QYJ-632YV-7YUU2, tento skvělý software můžete získat na jeden rok zcela zdarma a legálně. Aomel Backupper Professional Edition stahujte ZDE.

ftrwegs 1920x1080x

 

BZFuture toho ale nabízí mnohem více. Se zálohováním souvisí také rychlý a bezpečný operační systém, můžete si tedy zakoupit například Windows 10 Pro s doživotní aktivací za pouhých 13,74 eur. Pro práci je pak vhodný například kancelářský balíček MS Office2019 Pro Plus za pouhých 38,55 eur.

Veškerý sortiment ve slevě naleznete níže, pro získání 20% slevy je třeba využít slevového kódu DOT;

Pokud budete mít jakékoliv dotazy či problémy, BZFuture nabízí také zákaznickou podporu. Kontaktní email je service@bzfuture.com.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim