Fitbit Ace 3 je nový chytrý náramek pro děti

Fitbit Ace 3 je nový chytrý náramek pro děti
2021-03-09T16:30:09+02:00
• 9. 3. 2021

Fitbit Ace 3; Zdroj: Fitbit

Google koupil společnost Fitbit, ale zatím čekáme na nějaký první produkt pod přímou taktovkou přímo Googlu. Mezitím jsme se dočkali nového chytrého náramku pro děti, který se jmenuje Fitbit Ace 3.

Google dokončil akvizici společnosti Fitbit [aktualizováno]

Fitbit Ace 3

U tohoto náramku se společnost zaměřila na podporu zdravého životního stylu. Například nabízí režimy, které se snaží motivovat děti k vytvoření nějaké aktivity. Například je zde upozornění, aby každou hodinu uživatel splnil 250 kroků (hodnotu lze změnit). Samozřejmě se dají nastavit nejrůznější osobní cíle.

„Vzhledem k tomu, že jsou rodiny stále nuceny dodržovat sociální distanc a děti se mohou učit pouze prostřednictvím distanční výuky, je obrovskou výzvou udržet děti v pohybu, motivované a šťastné a vyvážit tak čas strávený na obrazovkách během výuky a volného času,” sdělil James Park, VP, GM & Co-founder společnosti Fitbit. „Zabudovali jsme do Fitbit Ace 3 spoustu funkcí, které dětem přinášejí široké možnosti zábavy do každodenního života, abychom jim a jejich rodičům pomohli se znovu radovat z pohybu a vybudovali u nich základní zdravotní návyky, které jim mohou zůstat po celý život.”

Nabízí se monitorování spánku s možností upozornění, že je čas jít spát. K dispozici je i diskrétní buzení pomocí vibrací. Skrze aplikaci se mohou děti také propojit, případně s rodinou a zapojit se do Family Face Off výzev. Zde je pak možné získat virtuální odznaky a trofeje.

Fitbit Ace 3 Render 3QTR Core Cosmic Blue Astro Green Clock Default Shadow 2000x2000x Fitbit Ace 3 Render 3QTR Core Black Sport Red Clock Default Shadow 2000x2000x

Fitbit Ace 3; Zdroj: Fitbit

Pro rodiče je zde pak Fitbit Family, což poslouží pro sledování aktivity děti a také disponuje funkcemi pro schvalování přátel a podobně. Kromě těchto funkcí se nabízí i ty běžné při připojení k mobilnímu telefonu, jako jsou notifikace, přijímání hovorů atd.

Na jedno nabití vydrží Fitbit Ace 3 až osm dnů a neuškodí mu voda. Sice společnost uvádí, že je náramek odolný až do 50 metrů hloubky, ale ve skutečnosti si poradí s běžným plaváním. Náramek je vybaven také monitorováním srdečního tepu a o nabíjení se stará

Chytrý náramek Fitbit Ace 3 je od dnešního dne dostupný na stránkách výrobce. Od 15. března pak bude dostupný v obchodech za cenu 2190 Kč. Bude dostupný ve dvou barevných variantách, viz výše.

Zdroj: tisková zpráva

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat