Zvěčněte své zážitky s přenosnou kompaktní tiskárnou Mijia sponzorovaný článek

Zvěčněte své zážitky s přenosnou kompaktní tiskárnou Mijia [sponzorovaný článek]
2021-02-12T19:13:15+02:00
• 10. 2. 2021

Každému se jistě občas stane, že vyfotí krásnou fotku a chtěl by pořízený snímek zvěčnit. Dříve k tomu byla nutná klasická velká tiskárna, která je jen těžce přenositelná a potřebuje být napájena ze sítě. Těmto dnům však odzvonilo. Přivítejte přenosnou tiskárnu Xiaomi Mijia AR Printer.

Xiaomi Mijia Mi Pocket Photo Printer 6 597x389x

Tiskněte kdekoliv jen chcete

S přenosnou tiskárnou Xiaomi Mijia AR Printer můžete tisknout kdykoliv a hlavně kdykoliv. Díky opravdu malým rozměrům ji můžete mít vždy a všude u sebe a být tak kdykoliv připraveni tisknout vaše fotografie či obrázky. Tiskárna není o nic větší, než dnes běžné powerbanky, tudíž není problém nosit ji denně v kabelce, batohu, nebo zkrátka v kapce u kalhot. Obrovskou výhodou je také baterie o kapacitě 500 mAh, která vám dokáže posloužit pro mnoho fotek.

ezgif 3 7b261797a9db 1601x1601x

Nemusíte se bát ani toho, že by tiskárna nebyla kompatibilní s vašim mobilním telefonem, tabletem či počítačem. Komunikace totiž probíhá skrze Bluetooth, kterým je dnes opatřeno téměř každé zařízení. Samozřejmostí je také podpora aplikace Mijia, ve které můžete vaše obrázky dále upravovat a lépe přizpůsobit tisku. Tiskárně navíc nechybí ani podpora více připojených zařízení najednou. Tisknout tak můžete nejen vy, ale také například vaši kamarádi, nebo rodina. S touto přenosnou kompaktní tiskárnou bude tedy zvěčňování fotek jedna radost a díky ní vám už jen tak nějaký zážitek z paměti nezmizí.

ezgif 3 660bd513e324 1601x1601x

Pokud vás tiskárna Xiaomi Mijia AR Printer zaujala, můžete být vaše již za 1 503 korun. Objednat ji můžete skrze portál Aliexpress a pokud vyberete expedici z českého skladu, vyhnete se tak dodatečnému clu a DPH a navíc vám bude doručena během 4-10 pracovních dnů. Objednávejte ZDE.

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat