reklama

Galaxy XCover 5 bude odolný mobil se slabými specifikacemi

Galaxy XCover 5 bude odolný mobil se slabými specifikacemi
2021-02-04T19:30:00+01:00
• 4. 2. 2021

Zdroj: Samsung

Samsung se snaží nabídnout mobilní telefony pro každého, díky čemuž v jeho nabídce se objevují například „véčka“ nebo odolné smartphony. Posledním takovým zařízením, které vydrží drsnější podmínky, je Samsung Galaxy XCover Pro, který nabízí poměrně dobré specifikace. Z nějakého důvodu se ale chystá o hodně slabší Galaxy XCover 5.

Galaxy XCover 5

Novinka bude navazovat na model Galaxy XCover 4s z roku 2019. Samsung se zřejmě rozhodl obnovit tuto levnější linii odolných modelů. Pokud se potvrdí spekulované specifikace, tak rozdíl mezi modelem z roku 2019 a novým nebude tak dramatický.

Opět máme očekávat HD+ displej, konkrétně se má jednat o rozlišení 1600 x 900 pixelů, přičemž panel bude mít úhlopříčku 5,3 palců. Zatím není jasné, jaký procesor bude k dispozici, ale operační paměť bude o velikosti 4 GB a úložiště nabídne 64 GB s možností rozšíření o microSD kartu.

EtOntLrXUAIYWC5 540x360x

Zdroj: Sudhanshu @Sudhanshu1414

Na zadní straně bude jen jeden foťák s rozlišením 16 MPx a přední strana bude osazena 5MPx snímačem. Baterie nebude nějak velká. Má mít pouze 3000 mAh s nabíjením přes USB C. Nabíjení má podporovat až 15W technologii.  Nebude chybět podpora LTE.

Zatím to tedy nevypadá na nějak dobře vybavený mobil a asi bude lákat zejména na svou cenu a odolnost.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim