reklama

Microsoft Edge dostane vylepšenou synchronizaci

Microsoft Edge dostane vylepšenou synchronizaci
2020-12-28T16:30:34+02:00
• 28. 12. 2020

Zdroj: Dotekomanie.cz

Webové prohlížeče dnes neslouží jen k procházení stránek. Nabízí užitečné funkce navíc, mezi které patří také možnost synchronizace dat. Pakliže používáte více zařízení, je vždy lepší a jednodušší, kdy si prohlížeče synchronizují data, záložky, hesla a také historii. Tato funkce je většinou spojena s dalšími možnostmi, jako je například odeslání do jiného zařízení. Microsoft Edge něco takového nabízí, ale v tomto případě synchronizace nebyla zatím plnohodnotná.

Synchronizace v Microsoft Edge

V poslední beta verzi webového prohlížeče Edge od Microsoftu se podařilo u několika uživatelů objevit plnohodnotnější synchronizaci. Pokud používáte tento prohlížeč na vícero zařízeních a jste přihlášení ke svému účtu, budete moci sdílet navíc historii na každém zařízení a také otevřené stránky.

Právě poslední možnost následně zjednodušuje práci, kdy nemusíte posílat nějakou stránku do dalšího zařízení. Jednoduše si jen otevřete v aplikaci poslední navštívené stránky. V nastavení synchronizace v aplikaci pro Android si ale můžete vybrat, jestli má docházet k zálohování a synchronizaci těchto dat.

edge android open tabs history sync 1200x563x

Zdroj: Windows Central

Bohužel Microsoft zatím vše nechává v beta programu, navíc ještě v A/B testování. Takže ani po stažení nemusíte mít nutně synchronizaci. Očekáváme, že k začlenění do stabilních aplikací potrvá nějakou dobu, ale neměli bychom dlouho čekat. Rozhodně se jedná o užitečnou funkci, která vylepší konkurenceschopnost.

Zdroj: xda-developers.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat