reklama

Apple představil AirPods Max – maximální zvuk za maximálně možnou cenu

Apple představil AirPods Max – maximální zvuk za maximálně možnou cenu
2020-12-13T17:23:59+02:00
• 8. 12. 2020

Zdroj: Apple

5

Společnost Apple velice tiše představila dlouho očekávaná náhlavní bezdrátová sluchátka AirPods Max. Ta nabízejí řadu skvělých funkcí, včetně vysoce věrného zvuku, adaptivního ekvalizéru, aktivního potlačení šumu a prostorového zvuku. 

AirPods Max oficiálně v prodeji

Sluchátka mají také speciální budič, který pokrývá široký frekvenční rozsah a nechává tak vyniknout jemné detaily každého zvuku. Apple vše zabalil do poměrně slušivého kabátku – klenba z tkané síťoviny a náušníky z akustické paměťové pěny. Nikoho nepřekvapí, že si za tento model nechá Apple slušně zaplatit – cena činí 16 490 Kč vč. DPH. Je tedy jasné, že cílovou skupinou budou výhradně audiofilové a profesionální tvůrci. 

AirPods Max se bude prodávat v pěti různých barvách, včetně vesmírně šedé, stříbrné, blankytně modré, zelené a růžové. Apple uvedl, že sluchátka mají tkanou síťovinu a náušníky z akustické paměťové pěny, takže váha sluchátek bude rozložena po celou plochu, čímž by se měl snížit tlak na hlavě. 

airpods max select pink 202011 470x556x AirPods Max AirPods Max

Zdroj: Apple

„Budič s dvojitým prstencem neodymových magnetů je zkonstruovaný podle high-endových sloupových reproduktorů tak, aby minimalizoval harmonické zkreslení v celém slyšitelném frekvenčním rozsahu. Výsledkem je stejnoměrně čistý zvuk – i při nejvyšší hlasitosti,“ uvedl Apple ve své tiskové zprávě.

AirPods Max je vybaven 40mm dynamickým náušníkem, který navrhl přímo Apple. Společnost tvrdí, že sluchátka nabídnou bohaté a hluboké basy, přesné střední rozsah a ostré a čisté vysokofrekvenční rozšíření. Každý náušník je vybaven čipem H1, který pomůže výpočetnímu zvuku = poskytne nejkvalitnější možný zážitek z poslechu (dle slov Applu). Dodávky nových sluchátek budou zahájeny 15. prosince letošního roku.

airpods max select spacegray 202011 470x556x AirPods Max

Zdroj: Apple

„Díky výkonnému čipu Apple H1 v obou náušnících, jedinečnému akustickému řešení, vyspělému softwaru a výpočetnímu audiu je zážitek z poslechu AirPodů Max přímo revoluční. Výpočetní audio pomocí deseti audio jader každého čipu blokuje okolní hluk a přizpůsobuje zvuk podle usazení náušníků. Filmové scény tak působí, jako by se odehrávaly přímo kolem tebe,“ uvedl Apple na svém webu.

Zdroje: apple.com, macrumors.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

ohledne sluchatek a toho jak budou hrat se uvidi.
Nicmene „ach, ten češtin!“.
Nijak zvlast si nepotrpim na interpunkci,..
Vlastne je to celkem zabava cist, ze: „poskytne nejkvalitnější možná zážitek“, „tvrdí, že sluchátka nabídnout bohaté“ atd. atd.
neumjela tcheski?

jaromir sladek

13. 12. 2020, 13:38

No, zkusíme počkat na nějakou nezávislou recenzi, ale pochybuji že to bude hrát lépe než Bose a Sony které jsou okolo 10k.

Tomáš Frič

9. 12. 2020, 7:49

Proč firmy přestavují své produkty tiše?

Přemysl Vaculík

VIP 9. 12. 2020, 13:34

Tento přístup je součást marketingu.

Martin Jeřábek

8. 12. 2020, 15:37

Humus, design příšerný a zvuk bude to samé, drátové zas budou na míle daleko lepší.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat