reklama

Twitch konečně podporuje dvoufázové autentizační aplikace

Twitch konečně podporuje dvoufázové autentizační aplikace
2020-11-29T15:00:40+02:00
• 29. 11. 2020

Zdroj: Blog.Twitch.tv

Streamovací služba Twitch již dlouhou dobu podporuje dvoufázové ověření, například skrze SMS, které však nemusí být zabezpečené, a Authy a jeho proprietární 2FA API. Nyní však tato služba přichází s podporou ověření skrze jakoukoliv aplikaci na bázi 2FA. Touto možností by měl disponovat každý dobrý web, jak uvádí sám Twitch. Twich uživatele pak svým příspěvkem na Twitteru láká na 6 exkluzivních emocí.

Screenshot 20201128 171423 comtwitterandroid 1344x2772x

zdroj: @TwitchSupport

Pro aktivaci dvoufázového ověření musíte ověřit svoji emailovou adresu skrze potvrzovací email. Jakmile svůj email ověříte, pak už vám jen stačí v nastavení služby v záložce Zabezpečení a soukromí vybrat Nastavit dvoufázové ověření. Jediné omezení je to, že tuto možnost můžete vybrat pouze na vašem PC, mobilní aplikace totiž umožní ověření pouze skrze SMS. Následně vám na vaše telefonní číslo dojde SMS se 7místným ověřovacím kódem. Jakmile jej zkopírujete, uvidíte autentizační QR kód, který můžete naskenovat pomocí autentizační aplikace dle vašeho výběru.

twitch rytir 728x409x

zdroj: androidpolice.com

Jakmile nastavíte 2FA ověření, najdete v chatu odemčenou sekci šesti exkluzivních emotikonů představených v tweetu výše. Je skvělé, že se Twitch snaží jít s dobou a přidává také jiné možnosti dvoufázového ověření, než jsou SMS a Authy.

logo-app Twitch Twitch Interactive, Inc. Zdarma ANDROID

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Tomáš Kašík

Student IT, zarytý fanoušek Androidu, ale v poslední době si také velmi rozumí s Harmony OS. Ve volném čase hraje florbal a jezdí na kole.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim