reklama

Task Mate je nová experimentální novinka od Googlu

Task Mate je nová experimentální novinka od Googlu
2020-11-26T13:30:05+02:00
• 26. 11. 2020

Zdroj: Google

Všechny společnosti vyvíjející software potřebují k vylepšování data od uživatelů. Některé jsou ochotny dokonce i platit, pokud se uživatel zúčastní nějakého průzkumu, případně se zapojí do testování. Google není výjimkou a snaží se nalákat nejrůznějšími způsoby uživatele, aby pomohli pomocí přispění nějakými daty. Například se něco takového objevilo v aplikaci Google Fotky. Google vytvořil další experimentální aplikaci Task Mate, která by měla sbírat konkrétní data.

Task Mate

Již v roce 2013 Google představil aplikaci Opinion Rewards, která disponuje nejrůznějšími dotazníky a anketami. Nabízí se i nejrůznější odměny. Task Mate je podobného charakteru, ale v tomto případě jde spíše o úkoly, které mohou uživatelé plnit.

Například aplikace Task Mate nabízí úkoly jako vyfocení výlohy obchodu, namluvení nějaké fráze, překlad vět, kontrola informací ohledně obchodu a tak podobně. Vše je navíc zpoplatněno. Uživatel si tedy za jednotlivé úkoly může nasbírat finanční odměnu, přičemž pro vybrání peněz jsou stanoveny limity.

TaskMate2 720x1280x TaskMate 720x1280x TaskMate4 720x1280x

Zdroj: AndroidPolice.com

Jak již bylo řečeno, aplikace Task Mate je experimentální. Navíc běží zatím v uzavřeném režimu a je dostupná v Keni a Indii. Jestli se někdy dostane do dalších států, případně dojde k jinému rozšíření, není známo. Jde ale vidět, že Google je ochoten platit a potřebuje více dat zejména pro překlady, porozumění řeči a textu, atd.

Zdroj: androidpolice.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat