reklama

Huawei IdeaHub, inteligentní řešení pro vaši kancelář sponzorovaný článek

Huawei IdeaHub, inteligentní řešení pro vaši kancelář [sponzorovaný článek]
2020-11-27T11:39:34+01:00
• 26. 11. 2020

Huawei IdeaHub není v našich končinách ještě tak populární. A to je velká škoda, protože toto inteligentní řešení zvítězilo ocenění Red Dot Design Award 2020. Pokud nevíte, o co se přesně jedná, představte si velké inteligentní řešení pro HD projekci, prezentace, videokonference a mnoho dalšího. Huawei IdeaHub je určen hlavně pro týmovou spolupráci v zasedacích místnostech, open-space kancelářích a podobně. Jednoduše řečeno má velkou variabilitu možných scénářů užití.

Samotné Huawei o svém řešení hovoří jako o produktovém a komunikačním designu na vrcholu. Do jisté míry jsme svědky revolučního skvostu, spojující rozsáhlé funkce smart office do jediného, chytrého zařízení posouvající vaší produktivitu na další úroveň. 

Huawei IdeaHub nabízí několik úrovní využitelnosti

Huawei IdeaHub nabízí několik úrovní využitelnosti. Máme zde tabuli, která umožňuje zobrazovat interaktivní obsah, prezentace, videa a další „content“. Zajímavější je ale použití panelu jako informační panel třeba pro zaměstnance ve vaší firmě. Řešení ale nabízí také aplikace Open Office. Díky tomu můžete bezdrátově sdílet své dokumenty z notebooku a telefonu jedním kliknutím. 12 mikrofonů se stará o to, aby byl každý hlas v okruhu 8 m kvalitně zachycen. Kamera s rozlišením Full HD navíc zajistí kvalitní obraz. Mobilita zařízení už je pouhá třešnička na dortu. Huawei IdeaHub můžete nainstalovat na zeď nebo si užijte jeho mobilitu na zemi. Teď už nepoznáte rozdíl mezi kanceláří, domovem nebo zasedací místností s Huawei IdeaHub to půjde hladce.

Huawei IdeaHub

Jednotlivé varianty se liší ve své velikosti. Je dobré mít na paměti, že čím větší zobrazovací plochu pořídíte, tím zvyšujete šance vyšší produktivity nejen vás, ale i svého týmu. Například All in one smart office řešení Huawei IdeaHub Pro 86“ nabízí kamerou s rozlišením 4K při 30 snímcích za sekundu, projekci 4K UHD, displej D-LED, integrované funkce zahrnující videokonference, promítání prezentací, aplikace Open Office a interaktivní tabule. 

Poskytuje také procesor Dual-chip 4jádrový 1.5 GHz a 4jádrový 1.8 GHz, RAM 12GB, Flash paměť 64GB, 2x USB-A a 1x USB-B. Disponuje velmi nízkou latencí zápisu 35 ms, inteligentním rozpoznáváním rukopisu, obousměrnou anotaci a sdílením zápisů.

Huawei IdeaHub: Pro malé místnosti

Většina telekonferencí se děje z malých či středních místností. To nejlepší řešení pro malé místnosti najdete Zde.

Pro střední místnosti

Střední místnosti vyžadují nastavitelná zařízení s lepší kvalitou, větším displejem a samozřejmě jednoduchou mobilitu zařízení. Ideální zařízení pro střední, větší místnosti najdete Zde. Máte menší místnost, ale potrpíte si na vysokou kvalitu rozlišení? I pro vás máme to nejlepší zařízení Zde.

Pro velké místnosti

Velké konferenční místnosti je potřeba využít co možná nejlépe. A to s možností zachytit všechny účastníky v místnosti včetně skvělého přenosu řečníků, prezentace a nejlépe s omezením okolních rušivých elementů nebo komunikačních šumů. I pro tyto místnosti se najde to nejideálnější řešení Zde.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim