reklama

Realme Watch S oficiálně přichází do Česka aktualizováno

Realme Watch S oficiálně přichází do Česka [aktualizováno]
2020-11-19T13:05:48+01:00
• 19. 11. 2020

Zdroj: GSMArena.com

Aktualizováno 19. 11.

Před dvěma týdny společnost realme představila hodinky realme Watch S a nyní nám české zastoupení potvrzuje dostupnost v Česku, přičemž cena byla nastavena na 1999 Kč.

Původní článek 3. 11.

Nedávno jsme vám psali o tom, že čínské realme se chystá na trh s chytrými hodinkami vypustit svého nového zástupce. Nyní na trh přichází nový model toho výrobce s názvem realme Watch S a má toho hodně co nabídnout.

Nový model, nový tvar

Nové Watch S oproti svému předchůdci nabízí kulatý displej o úhlopříčce 1,3 palce a rozlišením 360 x 360 pixelů. Novinkou je použití senzoru citlivého na světlo, takže regulaci jasu můžete nechat na automatice. Displej je krytý ochranným sklem Gorilla Glass od firmy Corning, výrobce ale neuvádí konkrétní model. Pravděpodobně se však jedná o Gorilla Glass 3, které bylo použito u realme Watch. Technologie displeje bohužel zveřejněna nebyla, pravděpodobně se ale jedná o AMOLED panel.

realme watchs1jpg 589x600x

zdroj: gsmarena.com

Tělo hodinek je vyrobeno z broušeného hliníku a disponuje certifikací IP68. Sám výrobce však s hodinkami nedoporučuje sprchování, ani plavání . Na pravé straně si našla své místo dvě ovládací tlačítka. Řemínky, které jsou standartní 22mm, jsou vyrobeny ze silikonu a máte na výběr hned ze čtyř barev – modrá, oranžová, zelená a decentní černá. Zmíněná černá varianta bude zřejmě dodávána přímo v balení a ostatní barvy si budete moci dokoupit.

Hodinky jsou opatřeny senzorem pro snímání tepové frekvence a nově také senzorem okysličení krve (SpO2). Pro sportování výrobce připravil hned 16 režimů cvičení. Mezi novinky patří cyklistický a veslovací trenažér. Konektivitu zajišťuje Bluetooth 5.0, na GPS se bohužel nedostalo. Baterie, která dostala kapacitu 390 mAh má zajistit až 15 denní výdrž a její nabíjení probíhá skrze magnetickou kolébku.

realme watchs sporty 1200x880x

zdroj: gsmarena.com

Specifikace

  • Displej: 1,3 palců, 360 x 360 pixelů, automatická regulace jasu
  • Konektivita: Bluetooth 5.0
  • Baterie: 390 mAh, až 15 dní na jedno nabití
  • Hliníkové tělo
  • IP68, 1,5 metru
  • Senzor tepu, okysličení krve
  • 259,5 x 47,0 x 12 mm, 48 gramů (s řemínkem)

Zdroje: gsmarena.com, realme.com

reklama
reklama

Tomáš Kašík

Student IT, zarytý fanoušek Androidu, ale v poslední době si také velmi rozumí s Harmony OS. Ve volném čase hraje florbal a jezdí na kole.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim