reklama

Chystají se hodinky Realme Watch S

Chystají se hodinky Realme Watch S
2020-10-31T19:30:03+01:00
• 1. 11. 2020

Zdroj: Realme.com

Společnost Realme aktualizuje rodinu chytrých hodinek o jeden zcela nový přírůstek s názvem Watch S. K oficiálnímu představení má dojít už v úterý 2. listopadu a navíc čínský výrobce prozradil, že v posledním čtvrtletí letošního roku dorazí ještě vylepšená varianta v podobě modelu Watch S Pro. Zveřejněný reklamní plátek nyní prozrazuje spoustu klíčových vlastností.

Trefa do černého

Pouzdro hodinek v kulatém designu bude vyplňovat 1,3palcový displej, u kterého naleznete snímač okolního jasu. Tím pádem za každé situace je panel jasně čitelný a dokáže ušetřit pár procent u baterie. Ačkoliv prozatím neznáme přesnou kapacitu, tak Realme se pyšní maximální výdrží až 15 dnů. Vzhledem k nadstandardnímu zpracování nelze vyloučit ani nasazení OLED technologie namísto LCD displeje.

Watch S 4000x2375x

Zdroj: Gizmochina.com

Uživatelé nepochybně ohodnotí podporu 16 sportovních režimů, u nichž využijí přítomný snímač tepové frekvence nebo hladiny kyslíku v krvi. Proprietární systém kromě běžných funkcí přinese také velké množství různých ciferníků. Základní černé provedení hodinek půjde alespoň ozvláštnit o růžné řemínky – např. černý, oranžový, modrý, zelený. Závěrem nám nezbývá nic jiného než doufat v přijatelnou prodejní cenovku, která po přepočtu nepřekročí hranici 10 tisíc Kč.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim