reklama

Chystají se hodinky Realme Watch S

Chystají se hodinky Realme Watch S
2020-10-31T19:30:03+01:00
• 1. 11. 2020

Zdroj: Realme.com

Společnost Realme aktualizuje rodinu chytrých hodinek o jeden zcela nový přírůstek s názvem Watch S. K oficiálnímu představení má dojít už v úterý 2. listopadu a navíc čínský výrobce prozradil, že v posledním čtvrtletí letošního roku dorazí ještě vylepšená varianta v podobě modelu Watch S Pro. Zveřejněný reklamní plátek nyní prozrazuje spoustu klíčových vlastností.

Trefa do černého

Pouzdro hodinek v kulatém designu bude vyplňovat 1,3palcový displej, u kterého naleznete snímač okolního jasu. Tím pádem za každé situace je panel jasně čitelný a dokáže ušetřit pár procent u baterie. Ačkoliv prozatím neznáme přesnou kapacitu, tak Realme se pyšní maximální výdrží až 15 dnů. Vzhledem k nadstandardnímu zpracování nelze vyloučit ani nasazení OLED technologie namísto LCD displeje.

Watch S 4000x2375x

Zdroj: Gizmochina.com

Uživatelé nepochybně ohodnotí podporu 16 sportovních režimů, u nichž využijí přítomný snímač tepové frekvence nebo hladiny kyslíku v krvi. Proprietární systém kromě běžných funkcí přinese také velké množství různých ciferníků. Základní černé provedení hodinek půjde alespoň ozvláštnit o růžné řemínky – např. černý, oranžový, modrý, zelený. Závěrem nám nezbývá nic jiného než doufat v přijatelnou prodejní cenovku, která po přepočtu nepřekročí hranici 10 tisíc Kč.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim