reklama

Nový iPad Pro má dostat OLED displej v druhé polovině příštího roku

Nový iPad Pro má dostat OLED displej v druhé polovině příštího roku
2020-11-26T11:30:40+02:00
• 26. 11. 2020

iPad Pro 10,5, takovýto design může dostat iPad 9.generace, Zdroj: Dotekomanie.cz

Již delší dobu vás informujeme o možném nasazení displeje typu miniLED do nadcházejících modelů iPad. Nyní však korejský server přináší zajímavou informaci, že má Apple v plánu také tablety iPad s OLED displejem, a to už v druhé polovině příštího roku.

Nejdřív miniLED a pak OLED?

Podle jejich informací má nejprve v první polovině roku Apple představil iPad s pokročilým displejem se zcela novou technologií miniLED. O té se spekuluje již velmi dlouho a Apple ji podle zákulisních zdrojů chystá již opravdu dlouho. Nové zprávy od zmíněného korejského serveru dále tvrdí, že v druhé půlce roku 2021 má být představen iPad Pro s OLED displejem. Ty si má nechávat Apple vyrábět u Samsungu a LG.

Apple

Zdroj: MacRumors

Jedná se o poněkud zvláštní zprávu ohledně OLED panelů v iPadu Pro. Pokud by Apple nasadil dlouho vyvíjenou technologii miniLED na jaře, nedává pak příliš smysl na podzim přinést nový model s OLED displejem, který je technologicky starší. Je však možné, že miniLED bude třeba určen jen pro 12,9palcový iPad Pro a menší 11palcový model dostane OLED.

Zdroj: m.gsmarena.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim