reklama

Nová beta iOS 14.3 vám umožní spouštět rychleji aplikace s vaší ikonkou

Nová beta iOS 14.3 vám umožní spouštět rychleji aplikace s vaší ikonkou
2020-11-19T08:00:39+02:00
• 19. 11. 2020

Zdroj: Dotekomanie.cz

V souvislosti s vydáním nové verze operačního systému iOS 14 se objevila zajímavá možnost, jak si změnit ikonky aplikací v systému bez jakéhokoliv jailbreaku či jiných neoficiálních metod. Pomocí aplikace zkratky lze totiž vytvořit zástupce na spuštění jakékoliv aplikace a tomuto zástupci dát vlastní ikonku. Do dnešního dnes toto mělo ale jeden zásadní problém.

Nová beta iOS 14.3 přináší zajímavou novinku

Vždy po spuštění aplikace přes vlastní ikonku se nyní nejdřív otevře aplikace Zkratky a teprve z ní je uživatel přesměrován do cílové aplikace, kterou chce spustit. Od iOS 14.3 beta 2 tomu tak již nebude.

Nově se spustí rovnou cílová aplikace s vlastní ikonkou a z aplikace zkratky jen dostanete notifikaci. To je jednoznačně dobrá zpráva a výrazně to zlepšuje uživatelský komfort při použití vlastních ikonek. Kromě ikonek to má i další výhody, mnoho akcí tak nyní nebude vyžadovat spuštění aplikace Zkratky.

Shortcuts resources 1600x800x

Zdroj: 9to5mac

Kdy vyjde pro veřejnost finální verze iOS 14.3 zatím není jasné, pravděpodobně to bude ještě pár týdnů trvat. Krom této novinky přinese pak třeba očekávanou podporu formátu ProRAW pro iPhone 12 Pro.

Zdroj: 9to5mac.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat