reklama

Galaxy Z Fold 3 dorazí dříve, sbohem Galaxy Note

Galaxy Z Fold 3 dorazí dříve, sbohem Galaxy Note
2020-11-25T11:30:25+02:00
• 25. 11. 2020

Zdroj: Pocketnow

Samsung Galaxy Z Fold 3 je v poslední době jedním z nejžhavějších zařízení (v rámci spekulací). Už jsme se dočkali řady specifikací, ale to nejdůležitější zdůrazněno nebylo. Překvapivě až nyní je více než jasné, že třetí generace 100% nahradí Galaxy Note. Původně se mělo za to, že telefon bude představen koncem roku 2021. Došlo ale ke změně plánu, přičemž Z Fold 3 bude uveden na trh již v červnu příštího roku. 

Galaxy Z Fold 3 dorazí dříve, než se čekalo

Tato informace pochází přímo ze zprávy korejské publikace Aju News. Samsung údajně výrazně pokročil ve vývoji Galaxy Z Fold 3, proto může být uveden o několik měsíců dříve. Jihokorejský výrobce se tak nachází ve stavu, kdy vyvíjí své finální vzorky pro masovou produkci. Dále bylo uvedeno, že nadcházející skládací zařízení bude mít podporu pro S-Pen. 

Galaxy Z Fold 3

Zdroj: Pocketnow

Kromě toho bychom se měli dočkat selfie fotoaparátu pod displejem. Podle zprávy bude společnost používat technologii, která umožňuje vytvářet snímky mezerou mezi pixely. Zpráva dále dodává, že Samsung dokázal do připravovaného telefonu řady Galaxy Fold zabudovat digitizér na obrazovce. Při vývoji ochranné vrstvy obrazovky, která brání poškrábání při kontaktu S Pen a obrazovky, však čelila potížím. To je důvod, proč společnost neposkytla podporu pro svůj stylus prvním dvěma generacím Galaxy Fold. Ultratenké sklo druhé generace údajně ale umožnilo firmě nasadit S Pen už do třetí generace Galaxy Z Fold.

Zdroj: pocketnow.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim