reklama

Dvě elektrická kola se slevovým kupónem sponzorovaný článek

Dvě elektrická kola se slevovým kupónem [sponzorovaný článek]
2020-11-11T11:19:24+01:00
• 10. 11. 2020

Elektrická kola, která za to stojí

Xiaomi a FIIDO si ve spolupráci s obchodem Geekbuying připravilo akci na svá elektrická kola FIDOO M1 a Xiaomi HIMO C20. Ty nyní můžete pořídit s pořádnou slevou. Navíc si ušetříte spoustu kroků, a tak vás nebudou bolet nohy. Skvělá kombinace, že ano?

Na kole Xiaomi a FIIDO si můžete uhánět rychlostí až 31 km/h, a to až do vzdálenosti 100 km. Tedy na jedno nabití můžete jezdit sedm hodin po městě či vesnici, jak se vám zachce. Obě elektrokola navíc mají skvělou možnost jednoduchého poskládání, takže jsou v nedostupných zákoutích snadno přenositelná.

elektrická kola elektrická kola elektrická kola

Váha 25 kilogramů je obdobná vašemu kolu. Navíc se nemusíte bát ani o svoji bezpečnost, protože obě elektrokola mají duální brzdící systém, který z plné rychlosti zastaví plně do čtyř metrů. Díky speciální funkci obnově energie pomocí kinetické energie tak můžete prodloužit výdrž baterie. Obě koloběžky navíc disponují malým displejem, kde vidíte, kolik baterie vám ještě zbývá.

Originální FIIDO M1 je u internetového obchodu Geekbuying po dobu prvního týdne za 22 952 Kč. Pokud zadáte náš kupón NNNESDEAL22, zaplatíte 22 028 Kč. Obchod Geekbuying kromě této senzační ceny nabízí navíc dopravu zcela zdarma. Nemusíte se bát celním poplatků, jelikož zásilka je posílána z evropského skladu. A to už stojí za zvážení. Kupujte ZDE.

Originální elektrokolo Xiaomi HIMO C20 je u internetového obchodu Geekbuying je po dobu prvního týdne jen za 19 956 Kč. Pokud zadáte náš kupón GKB508S, zaplatíte 18 494 Kč. Obchod Geekbuying kromě této senzační ceny nabízí navíc dopravu zcela zdarma. Nemusíte se bát celních poplatků, jelikož zásilka je posílána z německého skladu. A to už stojí za zvážení. Kupujte ZDE.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim