reklama

Chytrá osvětlení Twinkly teď u Smarty v akci sponzorovaný článek

Chytrá osvětlení Twinkly teď u Smarty v akci [sponzorovaný článek]
2020-11-06T11:00:31+01:00
• 6. 11. 2020

Obchod Smarty přináší revoluci v letních dekoracích v podobě chytrého osvětlení Twinkly. Každou z LED žárovek lze jednoduše ovládat prostřednictvím aplikace ve vašem zařízení přes rozhraní Bluetooh a Wi-Fi. Pro dokonalou personalizaci je na výběr hned několik variant konstrukce, barevných edicí i délek přesně podle vašich potřeb. Navíc podporují hlasové asistenty, a také synchronizaci s hudbou.

„Chytrá světýlka Twinkly jsou revoluční typ vánočního osvětlení, který můžete ovládat pomocí aplikace ve svém smartphonu. K dispozici jsou v několika barvách a délkách. Světelné řetězy jsou složeny z kvalitních LED žároviček, které se nezahřívají a vyzařují očím příjemné světlo.“

Twinkly exkluzivně jen na Smarty

Značka Twinkly nyní prodává své chytré žárovky exkluzivně pouze na Smarty. Pokud tedy máte rádi změnu, připravte se, že chytré LED žárovky Twinkly nabídnou daleko více než klasická svítidla.

Twinkly Rainbow RGB 2000x2000x

Nabízí totiž barevnou škálu RGB, čímž ohromíte nejen svého partnera, ale také rodinu či známé. Víte, co chcete? Nastavte si vše po svém. Dochází inspirace? Vyberte si z rozsáhlé knihovny efektů. Nekončící personalizace, různá provedení, a dokonce i podpora hlasových asistentů. Vážně stále toužíte po tom „klasickém“ osvětlení?

Twinkly cluster Light LEDs 2020 2 2048x1365x Twinkly Curtain Light LEDs 2020 4 2048x1365x

Aby vše fungovalo, jak má, tak si tato druhá generace Twinkly vysloužila výkonný dvoujádrový procesor, který pozvedl celkový výstupní výkon 4násobně oproti svému předchůdci. K Wi-Fi modulu přibývá také Bluetooth pro snadnější párování. Díky vestavěnému mikrofonu dokáže osvětlení zase reagovat na přehrávanou hudbu. Chcete si posvítit na terasu? Díky standardizaci konstrukce IP44 si poradí i nepřízní počasí. Potěší také podpora hlasových asistentů Google a Amazon, se kterými zapnete světlo, nastavíte jas i změníte barvu.

Proč právě Twinkly?

  • Netradiční i staré dobré světelné efekty přesně dle vašich představ.
  • Široká nabídka barevných provedení, délek řetězu i konstrukce.
  • Intuitivní aplikace sloužící, co by průvodce nastavením a ovládáním.
  • Podpora hlasových asistentů Google Asisstant a Amazon Alexa.
  • Vysoká kvalita LED žárovek, nízká spotřeba, zpracování nejvyšší jakosti.

Pokud hledáte skvělou dekoraci na svatbu, zahradu nebo jen do obýváku, chytrá LED světla od Twinkly jsou pro vás pravou volbou. Exkluzivně se prodávají pouze na internetovém obchodě Smarty. Zakoupit si produkty můžete ZDE

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim