reklama

Dceřiná značka Amazfitu Zepp chystá nové hodinky řady Z

Dceřiná značka Amazfitu Zepp chystá nové hodinky řady Z
2020-11-06T13:30:06+01:00
• 6. 11. 2020

Zdroj: thewearify.com

1

Značka Amazfit postupně začala s přeznačováním svých produktů na značku Zepp již začátkem tohoto roku. Tento výrobce nedávno uvedl na trh dva nové modely hodinek řady Zepp E, konkrétně E Square a E Circle. Nyní firma Zepp chystá novou modelovou řadu Z.

Již 17. listopadu

Za necelé dva týdny tento výrobce světu představí novou řadu svých chytrých hodinek, které ponesou označení Z. Podle poutacího plakátu to vypadá, že nové inteligentní hodinky budou mít klasický hodinkový design s kulatým kovovým tělem a pravděpodobně koženým řemínkem. Můžeme si zde také všimnout tří poměrně výrazných tlačítek, která bude hlavním rozdílem od řady E. Modely této řady jsou totiž osazeny pouze jedním tlačítkem s nízkým profilem. Řada Z tedy může nápadně připomínat modely Amazfit GTR 2 a Amazfit GTR S.

zepp z serie 1200x800x 1

Zdroj: GSMArena.com

Není jasné, zdali v sérii Zepp Z bude také obdélníkový model chytrých hodinek, přesné informace se však dovíme již za pár dní. Tato událost bude živě streamována, pravděpodobně na oficiálním kanálu Zepp na YouTube.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Tomáš Kašík

Student IT, zarytý fanoušek Androidu, ale v poslední době si také velmi rozumí s Harmony OS. Ve volném čase hraje florbal a jezdí na kole.

Komentáře

Petr Cech

6. 11. 2020, 22:04

Nic zajímavého.Jen zvětšený náramek.Až se přiblíží aspoň na 30% k apple watch,tak si je koupím.🤣

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim