reklama

Samsung vydal Galaxy A3 Core s nejnutnější výbavou

Samsung vydal Galaxy A3 Core s nejnutnější výbavou
2020-10-03T13:30:24+02:00
• 3. 10. 2020

Zdroj: TheVerge.com

Téměř přesně rok a půl trvalo společnosti Samsung, aby šla s kůží na trh s nejhůře vybaveným zástupcem v portfoliu. Telefon Galaxy A2 Core totiž pomalu začíná střídat nástupce v podobě modelu Galaxy A3 Core, který se poprvé objevil u prodejců v Jižní Africe. Jihokorejský výrobce šetřil, kde se dalo. To jednoznačně potvrzuje velmi omezená výbava nebo neatraktivní zpracování celého zařízení.

Hluboko pod průměrem

Za prodejní cenu v přepočtu 1 950 Kč od Samsungu získáte model vybavený 5,3palcovým TFT LCD displejem s HD+ rozlišením, pod nímž běží čtyřjádrový procesor MT6739 od MediaTeku a 1GB operační paměť RAM. Interní úložiště o velikosti 16 GB nepřinese příliš mnoho užitku, takže určitě přijde vhod slot až pro 512GB paměťové microSD karty. Vpředu nesmí chybět alespoň 5megapixelová kamerka.

Galaxy A3 Core 1000x561x

Zdroj: Sammobile.com

V zadní části nepřehlédnete osamocený 8megapixelový fotoaparát a přisvětlovací LED diodu. Tam se také ukrývá 3 000mAh článek baterie napojený k microUSB portu. Softwarovou stránku sice zastupuje populární platforma Android Go, ale dodnes nebyla upřesněna její konkrétní verze. Ještě lze dodat funkci dual-SIM či 3,5mm sluchátkový jack. Galaxy A3 Core bude možné zakoupit v černém, červeném, modrém provedení.

Zdroj: sammobile.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim