reklama

Přivítejte nadcházející lyžařskou sezónu s outdoorovými hodinkami HONOR Watch GS Pro sponzorovaný článek

Přivítejte nadcházející lyžařskou sezónu s outdoorovými hodinkami HONOR Watch GS Pro [sponzorovaný článek]
2020-10-20T11:42:32+01:00
• 19. 10. 2020
2

Také vás zajímá, jak rychle na lyžích jedete, kolik kilometrů za den nalyžujete a jaký má sklon sjezdovka, kterou jste právě zdolali?

Při měření výkonu se už dávno nemusíte spoléhat jen na mobilní aplikace nebo dokonce vlastní odhad. Čím dál více lyžařů, běžkařů či skialpinistů pro měření svých aktivit využívá chytré sportovní hodinky. Ty jsou díky pokročilým technologiím stále odolnější a už se tedy nemusíte obávat, že vám na sněhu přestanou fungovat kvůli nízkým teplotám nebo vlhkosti.

Uvodni foto 1400x778x

S chytrými outdoorovými hodinkami HONOR Watch GS Pro, si přijdou na své nejen vášniví lyžaři ale také snowboardisté, běžkaři a outdooroví nadšenci. Díky hodinkám získáte přehled o své průměrné sjezdové rychlosti, tempu, sklonu sjezdovky, nastoupané vzdálenosti i spálených kaloriích a tepové frekvenci. Navíc vám poskytnou řadu užitečných informací o počasí či západu a východu slunce a při náhlé změně atmosférického tlaku vás upozorní na blížící se vánici.

Zvládnou nízké teploty i vlhkost

Hodinky jsou díky nerezovému ciferníku odolné a zároveň, s váhou jen 45,5 g bez řemínku, i velmi lehké. Splňují 14 vojenských norem MIL-STD-810G včetně odolnosti vůči vysokým (70 °C) a nízkým teplotám (-40 °C), vlhkosti, slunečnímu záření, dešti, nadmořské výšce či písku a prachu a jsou vodotěsné do hloubky 50 metrů. Díky integrovanému mikrofonu a reproduktoru si ušetříte potíže se sundáváním rukavic a vytahováním telefonu z kapsy při každém zavibrování. Na 1,39palcovém AMOLED displeji hodinek se vám zobrazí notifikace i příchozí hovory.

Foto 1 418x633x

Ed Jackson, bývalý rugby hráč a fanoušek vysokohorské turistiky

Až 25denní výdrž baterie

Hodinky přinášejí doposud nevídanou výdrž baterie, kdy vám po dobu až 25 dní budou nepřetržitě monitorovat srdeční tep, spánek, outdoorové aktivity po dobu 90 minut každý týden a 30 minut volání a 30 minut poslechu hudby během každého týdne. Při zapnuté GPS zůstanou hodinky nabité až 48 hodin, nemusíte se tak obávat, že by vám při sjíždění svahu došla baterie. Plně je nabijete za přibližně 2 hodiny.

Kromě zimních sportů můžete na hodinkách monitorovat další sportovních aktivit včetně pěší turistiky, horolezectví, plavání, jízdy na kole, běhání a dalších. V horách mnohdy oceníte také navigaci zpáteční cesty, pomocí níž dojdete do výchozího bodu, i když se nazpět vydáte méně známou trasou.

HONOR Watch GS Pro jsou k dostání za 6 499 Kč. Více informací naleznete na www.hihonor.com/cz/.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Maxmilián Tušil

VIP 22. 10. 2020, 12:25

Mně mají dorazit zítra, už se těším, na víkend jedu pryč a tak je hned vyzkouším!

Jakub Horváth

VIP 21. 10. 2020, 11:36

Nojo, už je mám doma. Zatím teda jen na běh, HIIT a kondičku, ale jen co bude příležitost, nasadíme lyže a konečně budu mít taky přehled o tom, kolik toho spálim a jak si vlastně vedu.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim