reklama

OnePlus oficiálně potvrdilo příchod sluchátek

OnePlus oficiálně potvrdilo příchod sluchátek
2020-10-04T15:00:04+02:00
• 4. 10. 2020

Zdroj: GSMArena

Společnost OnePlus nám dala další důvod, proč bychom měli sledovat její konferenci, která se bude konat 14. října. Firma totiž na internetu zveřejnila informaci o tom, že chystá představit nový headset. Zveřejněná oficiální umělecká fotografie naznačuje příchod sluchátek do uší. 

OnePlus má v rukávu eso v podobě sluchátek

Už minulý měsíc leaker Max J zveřejnil informace o příchodu OnePlus Buds Z a zrovna tento název se nedávno objevil v beta kódu OxygenOS 11. Současná sluchátka společnosti jsou plastová a pouze Bullets Wireless mají gumové koncovky. 

OnePlus

Zdroj: GSMArena

Není samozřejmě pravidlem, že některá sluchátka mají gumové koncovky. Například AirPods od Applu jsou všechna plastová, zatímco AirPods Pro mají gumové konce. Právě tyto gumové konce dokáží nabídnout těsnější uchycení, které pomáhá udržovat hluk. Obvykle pak v balení najdete řadu velikosti gumových špuntů, které vám pomohou k co nejlepšímu zachycení. Zda ale budou připravovaná sluchátka od výrobce mobilních telefonů zcela bezdrátová, to je otázka, na kterou dostaneme odpověď až 14. října.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim