reklama

Google rozšíří vylepšené Live View i do Prahy

Google rozšíří vylepšené Live View i do Prahy
2020-10-01T19:30:03+01:00
• 1. 10. 2020

Zdroj: Dotekomanie.cz

Funkce Google Mapy Live View představuje trochu jinou metodu navigace v městech. Pomocí kamery, rozšířené reality a dalších součástí může již dnes aplikace Google Mapy nabídnout lepší přehled, kde se nacházíte a kam vlastně jít. Nyní jsme se dočkali představení několika novinek, které mají v první řadě vylepšit uživatelskou zkušenost.

Detailnější Live View

Začneme novinkou, která co nevidět zamíří i do Prahy. V samotném rozšířeném pohledu se bude aplikace snažit také ukázat významné body, aby se uživatel lépe zorientoval v prostředí. V podstatě jde jen o doplněk a dodatečnou informaci, i tak by mohla napomoci.

Screenshot 159 353x612x

Zdroj: Google

Co se týče samotného propojení pohledu z kamery a dodatečných bodů, došlo na vylepšení přesnosti. Uživatelé by se měli dočkat přesnějšího zobrazení, které bude méně matoucí.

google maps live view pins terrain 1000x1000x

Zdroj: Google

Google dále zpřístupní možnost zapnutí tohoto režimu zobrazení z více míst. Je vidět, že chce z této funkce udělat klíčovou součást aplikace Google Map. Ostatně bude k dispozici i v případě sdílení polohy, kdy uvidíte v Live View, kde se nachází dotyčná osoba, která s vámi sdílí polohu.

Screenshot 160 315x594x

Zdroj: Google

Zdroje: blog.google, 9to5google.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim