reklama

Apple Music 3.4 pro Android získalo nový kabátek

Apple Music 3.4 pro Android získalo nový kabátek
2020-10-30T20:39:23+02:00
• 31. 10. 2020

Zdroj: 9to5google

Aplikace Apple Music pro Android získala důležitou aktualizaci, ve které se dočkala různých vylepšení. V podstatě Apple přenáší určité prvky z aplikace v iOS 14 do Android verze. Máme zde tedy redesign nebo automatické přehrávání.

Apple Music se dočkalo redesignu

Není úplně zvykem, že by Apple nabízel stejné aplikace na vícero platformách, ještě ke všemu tak podobné iOS verzi. Apple Music je ale jednou z výjimek, takže nabízí téměř to samé, co verze v iPhonu. Nejnovější aktualizace (verze 3.4) přináší redesign, přičemž se rozhraní rozšiřuje na pět primárních sekcí. Konkrétně „For You“ bylo nahrazeno podobným, ale odlišným zobrazením „Listen Now“ a funkce „Vyhledávání“ se přesunula z horního panelu na dolní. 

Apple Music Apple Music Apple Music Apple Music

Zdroj: 9to5Google

Samotné přehrávací rozhraní dostalo nový kabátek. Máme tu tedy dynamické pozadí, které upravuje barvy tak, aby odpovídaly obalu alba aktuální skladby. Dokonce zde máme také automatické přehrávání. 

apple music now playing 1 1080x2160x apple music now playing 2 1080x2160x apple music now playing 3 1080x2160x

Zdroj: 9to5Google

Dále přibyla možnost sdílet přehrávanou skladbu na sociální sítě, jako je Instagram, Facebook nebo Snapchat. Hlouběji v nastavení najdete i nové ovládací prvky pro nastavení kvality streamování. Dále zde máme možnost nastavení stahování v mobilních zařízeních, nebo tlačítko pro zapnutí mobilních dat. Apple Music pro Android verze 3.4 by nyní měla být k dispozici prostřednictvím Obchodu Play.

Zdroj: 9to5google.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim