reklama

Apple má něco představit 8. září skrz tiskovou zprávu

Apple má něco představit 8. září skrz tiskovou zprávu
2020-09-04T08:00:30+01:00
• 4. 9. 2020

Zdroj: Apple

Již delší dobu se spekuluje relativně mnoho nových produktů společnosti Apple. Nové iPhony obvykle bývají představovány na začátku září, vzhledem k pandemii však Apple oficiálně potvrdil odložení o pár týdnů. Nicméně podle nejnovějších informací známého leakera by stejně měla tato firma představit nějaké novinky už příští týden.

Nový iPad nebo AirPods již příští týden?

Leaker Jon Prosser předpovídá představení nových Apple produktů příští týden v úterý 8. září skrz tiskovou zprávu na webu. Nebude se tak jednat o žádný videostream keynote. Podle jeho dřívějších informací má dojít k představení Apple Watch Series 6 a nových iPadů.

iPad Air

Zdroj: PhoneArena

Jiné zdroje však zmiňují odklad a představení nové generace chytrých hodinek až po boku iPhonu 12 v říjnu. Představení minimálně nějakých Apple produktů je však stále v kurzu, dále se kromě nového iPadu zmiňují sluchátka AirPods Studio. Jejich představení je totiž také již delší dobu na spadnutí. Uvidíme tak již v úterý, kdy by zároveň mohla dorazit Golden Master verze iOS 14.

Zdroj: appletrack.org

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim