reklama

Huawei FreeLace Pro nabídnou 24hodinovou výdrž

Huawei FreeLace Pro nabídnou 24hodinovou výdrž
2020-08-24T15:00:04+01:00
• 24. 8. 2020

Zdroj: GSMArena

V loňském roce společnost Huawei oznámila FreeLace Bluetooth Headset. Jednalo se o bezdrátová sluchátka, která byla mimo jiné velice kladně recenzována. Většina uživatelů ocenila hlavně dlouhou výdrž na jedno nabití a kvalitu zvuku. Huawei se proto brzy chystá začít prodávat profesionální verzi. 

Huawei FreeLace Pro nabídnou skvělé specifikace

Na sociální síti Weibo se objevila fotografie maloobchodní krabice bezdrátových sluchátek Huawei FreeLace Pro. Obrázky ukazují, že sluchátka budou mít přepracované konce s ušními háčky, které pomohou udržet sluchátka v uších. Huawei také implementuje funkci HiPair Plug a Connect and Charge. Ta uživatelům umožní jednoduše spárovat sluchátka s jejich telefonem pouhým USB-C konektorem. Mimo jiné umožní také snadno sluchátka nabíjet pomocí telefonu. 

Huawei Huawei

Zdroj: Gizmochina

FreeLace Pro na jedno nabití mají vydržet až 24 hodin. To je významné navýšení, loňský varianta nabídla 18hodinovou výdrž. Kromě toho by model s přídavkem Pro měl nabídnout rychlé nabíjení. Očekávat můžeme také duální mikrofony pro redukci šumu, dálkové ovládání in-line a HD volání. Sluchátka by měla být již brzy oficiálně představena. Cena by se dle spekulací měla pohybovat kolem 115 dolarů, tj. cca 2 500 Kč bez DPH. 

Zdroj: gizmochina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat