reklama

Google Mapy míří konečně na Apple Watch

Google Mapy míří konečně na Apple Watch
2020-08-11T09:35:53+01:00
• 11. 8. 2020

Zdroj: MacWorld

Po dlouhé nepřítomnosti se Google Mapy konečně vrací zpět na Apple Watch. V příštích několika týdnech hodlá technologický gigant celosvětově rozšiřovat svou novou verzi Map. Prostřednictvím nové aplikace uživatelé budou moci mít na svém zápěstí pěší, cyklistické a jízdní trasy s aktuální polohou. Dokonce bude aplikace podporovat i veřejnou dopravu. 

Google Mapy po dlouhé době zpět na watchOS

Google Mapy pro iPhone budete moci také použít k tomu, abyste na něm zahájili navigaci a poté pokračovali z Apple Watch. Během cesty vám pak chytré hodinky od Applu zobrazí odhadovaný čas příjezdu.

Google Mapy

Zdroj: Engadget

Společnost také aktualizuje aplikaci pro CarPlay, kde bude fungovat s rozdělenými okny. To vám umožní v praxi používat hudební a další aplikace současně s otevřenými Mapami. To je vlastnost, po které již nějaký pátek uživatelé volají. 

Google Mapy

Zdroj: Engadget

Načasování spuštění nové aplikace je skvělé. Apple Watch totiž zažily nejlepší prodejní období bez svátku. Navíc Apple Mapy stále nejsou tak konkurenceschopné, jak by si Apple přál. Je tedy jasné, kdo bude na chytrých hodinkách mapám dominovat.

Zdroj: engadget.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim