reklama

Huawei vyhlašuje soutěž pro vývojáře

Huawei vyhlašuje soutěž pro vývojáře
2020-07-03T14:45:51+02:00
• 4. 7. 2020

Zdroj: Huawei.com

Společnost Huawei stále hledá cestičky, jak nalákat vývojáře mobilních aplikací k využití služeb v rámci Huawei Mobile Services namísto nejrozšířenějšího balíčku od konkurenčního Googlu. Nové lákadlo formou soutěže si připravil čínský výrobce na letní prázdniny, kde dohromady rozdají 1 milion dolarů (tj. cca 23,7 milionů Kč). Zveřejněné podmínky neobsahují žádné složitosti, aby se mohlo zúčastnit, co nejvíce zájemců.

5 světadílů, 5 kategorií

Vyhlášená soutěž nese jednoduchý název Apps UP a vývojáři můžou posílat své nápady do následujících kategorií – Nejlepší hra, Nejlepší aplikace, Nejoblíbenější aplikace, Nejlepší aplikace se sociálním dopadem a Čestné uznání. Každá kategorie pozná dokonce několik výherců, kteří bez rozdílů obdrží určitou finanční částku. Přihlášky jsou přijímány do 30. srpna, a to jak od jednotlivců, tak i od týmů skládající se minimálně ze tří členů.

Apps UP 3 727x404x Apps UP 4 727x405x

Zdroj: Huawei.com

Následně budou dle země původu rozděleny do pěti kategorií – Evropa, Asie a Tichomoří, Střední východ a Afrika, Latinská Amerika a Čína. Začátkem září regionální porota vyhlásí 20 nejlepších aplikací z každého kontinentu a od 21. září aplikace zpřístupní všem uživatelům v Huawei AppGallery. Výherce peněžitých cen sice oznámí během měsíce října, ale všechny nejlepší aplikace mají být navíc jasně zvýrazněny ve zmiňovaném obchodě.

Apps UP 2 1186x845x Apps UP 1 2250x637x

Zdroj: Huawei.com

Zdroje: developer.huawei.com, gsmarena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim