reklama

Facebook má chybu, kvůli které nefungují populární iOS aplikace

Facebook má chybu, kvůli které nefungují populární iOS aplikace
2020-07-10T15:04:47+01:00
• 10. 7. 2020

Zdroj: Dotekomanie.cz

Pokud jste si na svém iOS zařízení všimli, že vám některé aplikace nefungují, problém není na vaší straně. Za vše může Facebook, který znehybnil řadu oblíbených a populárních aplikací. Osobně jsem se s tímto problémem setkal u aplikace Livesport.

Facebook má obří výpadek

Ovšem problematika se týká řady populárních služeb, včetně Spotify, Pinterest, Twitter, Viber, Venmo, Tinder a dokonce i App Store se potýká s technickými problémy. Přesný počet postižených uživatelů je v současné době nejasný, ale podle Down Detector problém nahlásilo během pár minut přes 15 000 lidí. 

Facebook

Zdroj: Dotekomanie.cz

Problémy se však většinou týkají aplikací pro iOS, takže v případě, že se neustále snažíte přistoupit ke všem službám na iPhonu nebo iPadu, už víte, kde je problém. Podle všeho se zdá, že problém je v sadě Facebook SDK pro systém iOS. 

Podobné problémy se objevily už dříve a sociální síť slíbila, že na chybovosti zapracuje. Jak je vidno, stále některé chyby způsobují globální výpadky. V současné době nejsou dostupné také mobilní verze populárních her, včetně Call of Duty a PUBG. Není ale jasné, zda je opravdu problém na straně Facebooku. 

Zdroj: thenextweb.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim