WWDC 2020 oficiálně potvrzeno, začne v 19:00

WWDC 2020 oficiálně potvrzeno, začne v 19:00
2020-06-12T15:00:37+02:00
• 12. 6. 2020

Zdroj: Apple

Společnost Apple právě sdílela a potvrdila podrobnosti o plánované online konferenci WWDC 2020. Konference se vůbec poprvé bude konat pouze v digitální formě. Důvodem je celosvětová pandemie COVID-19, která aktuálně „řádí“ hlavně ve Spojených státech amerických. Znamená to tedy, že k největší vývojářské konferenci se mohou všichni připojit zcela zdarma. 

WWDC 2020 bude poprvé jen v digitální formě

Událost se bude konat v pondělí 22. června v 10:00 tichomořského času, u nás tedy v 19:00. Vysílání proběhne přímo z komplexu Apple Park. Vývojáři a uživatelé se budou moci ke konferenci připojit skrze webové stránky společnosti, případně prostřednictvím aplikace Apple Developer. Využít můžete také aplikaci na Apple TV či YouTube. 

„Platforms State of the Union“, což je část určená pro poskytnutí hlubšího pohledu o nejnovějších systémech, se uskuteční také 22. června, ovšem ve 23:00 našeho času. Tato část události bude k dispozici pouze v aplikaci Apple Developer a na webu Apple Developer. 

WWDC 2020

Zdroj: Apple

Ve dnech 23. až 26. června plánuje společnost uspořádat více než 100 technických a designově zaměřených relací. Apple také 18. června představí nová fóra, která propojí vývojářskou komunitu s více než 1 000 inženýrů. Od 24. do 26. června bude probíhat one-on-one s technickými lidmi, kterým mohou vývojáři sdělit své dotazy týkající se například implementace nových funkcí. 

Zdroj: apple.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat