reklama

Photoshop Camera přichází na App Store s více než 80 filtry

Photoshop Camera přichází na App Store s více než 80 filtry
2020-06-13T11:30:13+01:00
• 13. 6. 2020

Zdroj: XDA-Developers

Zhruba před čtvrt rokem jsme se dočkali oficiálního představení nové aplikace Photoshop Camera. Jak název napovídá, aplikace využívá technologie Adobe pro zpracování fotografií. Photoshop Camera dokáže v reálném čase aplikovat efekty na fotky, čímž uživatel nemusí používat další nástroje firmy Adobe. A nyní se aplikace dostává ve finální verzi do App Store a Obchodu Play. 

Photoshop Camera nabízí filtry a efekty navržené umělci

Stejně jako řada jiných aplikací třetích stran pracující s fotoaparátem se i Photoshop Camera dokáže vyřádit. Umí totiž přidat filtry a efekty k fotografiím před nebo po pořízení snímku. Při startu si pak můžete vybrat z více než 80 filtrů a efektů navrženými umělci a vlivnými umělci, jako je třeba zpěvačka Billie Eilish. 

Photoshop Camera

Zdroj: MacRumors

Klíčovou roli zde hraje umělá inteligence. Adobe totiž používá platformu Sensei AI, čímž aplikace dokáže v reálném čase rozpoznat spoustu věcí, jako je dynamický rozsah či tonalita. Díky tomu pak lze dosáhnout lepších úprav. Aplikace dokáže také uložit kopii fotografie bez jakýchkoli úprav, takže se nemusíte starat o pořizování více fotek z jedné scény. 

Aplikace od Adobe je primárně zaměřena na uživatele Instagramu. Pokud si chcete novou aplikaci vyzkoušet, můžete si ji zcela zdarma stáhnout na App Store nebo v Obchodu Play. 

logo-app Photoshop Camera smart capture, filters, lenses Zdarma iOS logo-app Photoshop Camera - smart capture, filters, lenses Adobe NEZNÁMÁ ANDROID

Zdroj: macrumors.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat