reklama

Photoshop Camera přichází na App Store s více než 80 filtry

Photoshop Camera přichází na App Store s více než 80 filtry
2020-06-13T11:30:13+02:00
• 13. 6. 2020

Zdroj: XDA-Developers

Zhruba před čtvrt rokem jsme se dočkali oficiálního představení nové aplikace Photoshop Camera. Jak název napovídá, aplikace využívá technologie Adobe pro zpracování fotografií. Photoshop Camera dokáže v reálném čase aplikovat efekty na fotky, čímž uživatel nemusí používat další nástroje firmy Adobe. A nyní se aplikace dostává ve finální verzi do App Store a Obchodu Play. 

Photoshop Camera nabízí filtry a efekty navržené umělci

Stejně jako řada jiných aplikací třetích stran pracující s fotoaparátem se i Photoshop Camera dokáže vyřádit. Umí totiž přidat filtry a efekty k fotografiím před nebo po pořízení snímku. Při startu si pak můžete vybrat z více než 80 filtrů a efektů navrženými umělci a vlivnými umělci, jako je třeba zpěvačka Billie Eilish. 

Photoshop Camera

Zdroj: MacRumors

Klíčovou roli zde hraje umělá inteligence. Adobe totiž používá platformu Sensei AI, čímž aplikace dokáže v reálném čase rozpoznat spoustu věcí, jako je dynamický rozsah či tonalita. Díky tomu pak lze dosáhnout lepších úprav. Aplikace dokáže také uložit kopii fotografie bez jakýchkoli úprav, takže se nemusíte starat o pořizování více fotek z jedné scény. 

Aplikace od Adobe je primárně zaměřena na uživatele Instagramu. Pokud si chcete novou aplikaci vyzkoušet, můžete si ji zcela zdarma stáhnout na App Store nebo v Obchodu Play. 

logo-app Photoshop Camera smart capture, filters, lenses Zdarma iOS logo-app Photoshop Camera - smart capture, filters, lenses Adobe NEZNÁMÁ ANDROID

Zdroj: macrumors.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim