Realme plánuje model C11

Realme plánuje model C11
2020-06-25T13:30:24+02:00
• 25. 6. 2020

Zdroj: Klgadgetguy.com

Společnost Realme přinese velmi brzy jednu mobilní novinku mezi cenově dostupná zařízení a v oficiální podobě ponese název C11. Po prvním úniku dvou nic neříkajících fotografií přes sociální síť Twitter je k nahlédnutí další fotografie s většími detaily, které nám ke všemu odhalují prvky ze seznamu specifikací. Bližší podrobnosti s největší pravděpodobností budou objasněny následovně.

Inspirováno Pixelem

První várka snímků zobrazovala pouze zadní část, kde rozhodně nepřehlédnete designový pásek s názvem firmy. Druhý obrázek připomíná klasický marketingový plakát, akorát nepochází přímo od zmiňovaného výrobce. Záda telefonu podle očekávání projdou kompletní proměnou a dva snímače fotoaparátu s LED bleskem naskládají do výčnělku, který až nenápadně připomíná ten z poslední generace Pixelu 4 od firmy Google.

Realme C11 1 1024x683x Realme C11 2 1135x812x

Zdroj: Twitter.com/Sudhanshu1414

Přední panel ponese 6,5palcový displej s neznámým rozlišením a selfie kamerku umístí do menšího výřezu nazývající Mini-Drop. Hardwarovou stránku bude zastupovat zatím neznámý procesor Helio G35 od MediaTeku. Mezi ostatní prvky výbavy můžeme zařadit 5 000mAh článek baterie nebo 3,5mm sluchátkový jack. Snímač otisků prstů nahradí jen základní funkce odemykání obličejem. Na výběr mají být minimálně dvě barevné varianty – šedá, zelená.

C11 720x720x

Zdroj: Twitter.com/i_am_myself7

Zdroj: gizmochina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Julinek

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat