reklama

Microsoft Launcher přináší složky v seznamu aplikací

Microsoft Launcher přináší složky v seznamu aplikací
2020-06-24T11:30:51+01:00
• 24. 6. 2020

Zdroj: XDA-Developers

2

Aplikace Microsoft Launcher je zřejmě nejlepším launcherem pro operační systém Android. Věděli jste, že ještě v roce 2015 byl původní název aplikace Arrow Launcher? Od přejmenování společnost Microsoft přináší uživatelům jednu radost za druhou. Nedávno jsme například měli možnost vidět přípravy launcheru pro telefon Surface Duo a také je nově možné znovu skrýt aplikace. Byla také obnovena možnost výběru více aplikací najednou, což usnadňuje vkládání nebo odebírání více aplikací.

Microsoft Launcher s několika novinkami

Poslední nejnovější aktualizace Microsoft Launcher Preview přináší další funkce usnadňující uspořádání vaší domovské obrazovky a tzv. app drawer. Uživatelé tak nyní mohou vytvářet složky v menu aplikací, přidat třetí řádek a dvojitým klepnutím uzamknout obrazovku. Microsoft se samozřejmě zaměřil také na vylepšení stability a opravy chyb. 

Microsoft Launcher Microsoft Launcher Microsoft Launcher

Zdroj: XDA-Developers

Složky v app draweru, tedy v seznamu/menu aplikací, fungují velice jednoduše. Stačí stisknout aplikaci a v nabídce klepnout na „Vybrat“. Poté můžete ve složce vybrat všechny další aplikace, přičemž pro dokončení stačí klepnout na ikonu složky v horní části. Vytvořená složka se přemístí do horní části rozhraní a klepnutím na ni ji přejmenujete. Třetí řádek v doku lze povolit v části „Dock“, která se nachází v nastavení launcheru. Microsoft také vylepšil funkci vyhledávání aplikací a opravil chyby a pády. 

Zdroj: xda-developers.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Vypnuti obtazovky poklepanim funguje uz notne dlouhou dobu… ;)

Nejlepší je Nova Launcher…

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim