reklama

iPhone 12 Pro nabídne rychlejší 120Hz displej

iPhone 12 Pro nabídne rychlejší 120Hz displej
2020-06-27T19:24:35+01:00
• 28. 6. 2020

Zdroj: Dotekomanie.cz

Nadcházející iPhone 12 Pro a iPhone 12 Pro Max budou dle nových informací vybaveny displejem s obnovovací frekvencí až 120 Hz. Díky tomu nabídne zařízení ještě lepší zážitek z používání. S touto zprávou mimochodem přišel velmi spolehlivý zdroj, o který se opírá Ice Universe. 

iPhone 12 může nabídnout 20wattový adaptér

iPhone 12 Pro s novou obnovovacĂ­ frekvencĂ­

Konkrétně tento twitterový účet o Applu moc nepíše, ovšem je dobře znám ze spekulacích kolem Samsungu. Právě jihokorejský technologický gigant dodal společnosti Apple OLED panely pro iPhone X, iPhone XS a nejnovější řadu iPhone 11. 

iPhone 12 Pro

Zdroj: MacRumors

V návaznosti na obnovovací frekvenci, někteří testeři / vývojáři aktuální první bety operačního systému iOS 14 zaregistrovali nové nastavení, které omezuje rychlost snímků za sekundu na 60. Právě toto nastavení naznačuje, že budoucí iPhony by mohly být schopny vyšší obnovovací frekvence. Jen podotknu, že současné iPhony mají maximální obnovovací frekvenci 60 Hz. 

Apple již ve svých iPadech Pro používá technologii s proměnnou obnovovací frekvencí a nutno podotknout, že funguje skvěle. Systém vypadá plynuleji a rychleji. Představa, že by tato funkce dorazila i na iPhone nám je velmi blízká. 

Letos kompletnÄ› na OLED

Letos by Apple měl konečně zpečetit kompletní přechod na OLED panely. Ve skutečnosti by tak OLED technologii měl nabídnout každé zařízení. Konkrétně se bavíme o 5,4palcovým, 2x 6,1palcovým a 6,7palcovým iPhone 12. 

BOE selhal v testech OLED panelĹŻ pro iPhone 12

Největší a druhý největší nabídnou OLED vyšší třídy s trojicí zadních fotoaparátů, zatímco modely 5,4 a 6,1 palce budou vybaveny o něco horším OLED panelem s duálními zadními fotoaparáty. Půjde v podstatě o cenově dostupnější varianty. 

Zdroj: macrumors.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim