Realme Buds Air Neo možná už na konci května

Realme Buds Air Neo možná už na konci května
2020-05-23T12:30:04+02:00
• 23. 5. 2020

Zdroj: Klgadgetguy.com

Společnost Realme momentálně dokončuje levnější alternativu svých sluchátek k základní verzi Buds Air. Bezdrátová sluchátka budou známa pod názvem Buds Air Neo a na první pohled je příliš nerozeznáte od původní generace. Nejpodstatnější změny proběhnou ve vnitřní stránce, kde čínský výrobce chystá provést několik zásadních kompromisů. To vše bychom mohli mít potvrzené již koncem tohoto měsíce.

Stále slušná sluchátka

Nižší cena u modelu Buds Air Neo se odrazí v absenci bezdrátového nabíjení a ve výměně USB typu C za klasický microUSB port. Ostatní funkce zůstanou nedotknuty, což znamená, že například ponechají i čip R1. K němu se váže speciální režim s názvem Game Mode, který přináší až o 51 % menší zpoždění zvuku nejen při hraní her. Následně u sluchátek také vyniknou 13mm reproduktory nebo optické senzory pro rozpoznání nasazení sluchátek do uší.

Realme Buds Air Neo 1 1200x630x Realme Buds Air Neo 11 640x640x

Zdroj: GSMArena.com

Ve spojení s nabíjecím pouzdrem vyjde výdrž baterie na působivých 17 hodin a konektivitu zaštítí technologie Bluetooth 5.0. Nabíjecí pouzdro má pouze tlačítko určené pro párování a LED kontrolku určující stav baterie. V blízké budoucnosti by Realme mělo přinést ještě vyšší verzi s přívlastkem Pro, která se bude podobat konkurenčním AirPods Pro od kalifornského Applu. K oficiálnímu oznámení nepochybně dojde 25. května, kdy dorazí i spousta jiných novinek od Realme.

Realme Buds Air Neo 7 640x640x Realme Buds Air Neo 8 640x640x Realme Buds Air Neo 9 640x640x Realme Buds Air Neo 10 640x640x

Zdroj: GSMArena.com

Zdroj: gsmarena.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat