reklama

iWant Pardubice slaví narozeniny. Slevy dostáváte vy! sponzorovaný článek

iWant Pardubice slaví narozeniny. Slevy dostáváte vy! [sponzorovaný článek]
2020-05-28T09:29:10+01:00
• 28. 5. 2020

Už 29.5.2020 od 9:00 slaví český obchod iWant Pardubice své narozeniny. Při této příležitosti se firma rozhodla nabídnout svým zákazníkům slevu v podobě 10 %, kterou lze aplikovat na všechny produkty. 

iWant nabízí 10% slevu na všechny produkty

Pamatujete si na předškolní věk, kdy každý v den svých narozenin přinesl svým kamarádům bonbóny? Tak přesně tento proces nyní iWant čeká, ovšem s tím rozdílem, že nám místo bonbónů daruje 10% slevu na všechny produkty. Jak dříve pro bonbóny, tak i pro zítřejší slevu platí určitá pravidla. 

Sleva 10 % je platná pouze 29. 5. 2020 na prodejně iWant Pardubice. Sleva se vztahuje pouze na skladové zásoby na prodejně. Od každého produktu lze pořídit maximálně 2 kusy na osobu. Sleva 10 % platí na všechny produkty kromě Apple iPhone SE (2020). Slevy se nevztahují na poskytované služby, záruky a servis. Slevu nelze kombinovat s jinou akcí a ostatními slevami.

NA STRÁNKU SE SLEVAMI MŮŽETE PŘEJÍT ZDE

iWant

NA STRÁNKU SE SLEVAMI MŮŽETE PŘEJÍT ZDE

Zakoupit si tak zítra můžete iPhone 11 již od 18 891 Kč vč. DPH. Ještě zajímavější cena se týká iPhone 11 Pro, který lze díky slevě pořídit již od 26 991 Kč vč. DPH. Slevu lze ale aplikovat třeba i na MacBook či iPad. Takové Apple Watch pak můžete pořídit již od 5 211 Kč vč. DPH. No a pokud všechny tyto produkty máte, pak je třeba myslet na příslušenství a gadgety. 

I v tomto případě je možné využít slevy. Například AirPods pořídíte od 6 561 Kč vč. DPH. Jestliže ale pokukujete po audio a příslušenství, i tady si vyberete. V případě nutnosti můžete využít splátkových služeb, díky kterým můžete mít nové zařízení ještě levněji. Využít lze ale i výkupu starších produktů, čímž se cena nového kousku ještě sníží. 

A kde přesně se iWant Pardubice nachází? Atrium Palác Pardubice, Masarykovo náměstí 2799, 530 02 Pardubice. Jak bylo již v úvodu článku uvedeno, zítra, 29.5, můžete využít slevu 10 % a to po celý den! Na stránku se slevami můžete přejít ZDE

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat