reklama

CoreBox od CHUWI v testech uspěl na výbornou sponzorovaný článek

CoreBox od CHUWI v testech uspěl na výbornou [sponzorovaný článek]
2020-05-22T19:20:48+01:00
• 22. 5. 2020

Společnost CHUWI na konci května představí nový mini PC CoreBox, který bude prodávat za krásných 349 dolarů (cca 8 730 Kč). S pouhým objemem 2L přináší při každodenním používání mnoho pohodlí. Je srovnatelný s tradičním PC v každodenním používání, a to díky procesoru Intel Core i5. 

CoreBox v mini těle a skvělým výkonem

Pokud jde o hardware, CoreBox obsahuje procesor Intel Core i5 5257U, vestavěnou grafickou kartu Iris Graphics 6 100, 8 GB RAM a 256 GB M.2 SSD úložiště. Pojďme se společně podívat na to, jaké skóre zařízení obdrželo v jednotlivých benchmark aplikacích. 

CoreBox CoreBox CoreBox

  • CPU-Z: Single Core: 292,2 bodĹŻ; Multi-core 811,2 bodĹŻ.
  • Geekbench 4: Single Core: 3483 bodĹŻ; Multi-core 6407 bodĹŻ.
  • AS SSD Benchmark: ÄŚtenĂ­: 517 MB/s; Zápis: 435 MB/s.

Při každodenním používání je výkon CoreBoxu opravdu vynikající. Může uspokojit potřeby každodenních kancelářských a zábavních činností. Dokáže plynule dekódovat 4K video s iris Graphics 6100 GPU, což přináší vysoce kvalitní audio a video zážitek.

CoreBox

Kromě každodenních kancelářských a zábavních prací může procesorové jádro Core zvýšit svůj výkon na 3,1 GHz. Dokáže také velké softwarové požadavky, jako je návrh a mapování, a dokonce i drobné úpravy videa. 

CoreBox CoreBox

Po sérii testů je vidět, že CoreBox má skvělý výkon. Kromě každodenní kancelářské práce a dalšího použití dokáže také splnit některé požadavky, které potřebují velký výkon. Díky objemu 2L a velkému výkonu může být CoreBox dobrou volbou pro kancelářské a zábavní činnosti. Nejprve se bude prodávat v USA Amazon, následuje japonský Amazon. Více informací o CoreBoxu naleznete v odkazu ZDE

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim