reklama

Chytr├Ż n├íramek RD50 v akci na eBay sponzorovan├Ż ─Źl├ínek

Chytr├Ż n├íramek RD50 v akci na eBay [sponzorovan├Ż ─Źl├ínek]
2020-04-08T15:38:25+02:00
ÔÇó 8. 4. 2020

Chytr├Ż n├íramek RD50 aneb hodn─Ť muziky za m├ílo pen─Ťz

Chytr├Ż n├íramek RD50 p┼Öich├íz├ş rovnou ve t┼Öech barevn├Żch proveden├şch: ─Źern├í, modr├í a ─Źerven├í. Oproti p┼Öedchoz├ş verzi se RD50 p┼Ö├şli┼í neli┼í├ş. Takt├ę┼ż nab├şz├ş IPS displej, ten je v┼íak v─Ťt┼í├ş a m├í 0,96 palc┼», oproti p┼Öedchoz├ş verzi s 0,42 palci. Na n├íramku bude nyn├ş mo┼żn├ę p┼Öij├şmat notifikace z aplikac├ş a z hovor┼». Baterie s kapacitou 100 mAh by m─Ťla vydr┼żet 30 dn├ş. Samoz┼Öejmost├ş je m─Ť┼Öi─Ź tepu, a sportovn├ş funkce pro m─Ť┼Öen├ş va┼í├ş fyzick├ę aktivity a sp├ínku.

Chytr├Ż n├íramek Chytr├Ż n├íramek

Za┼Ö├şzen├ş je op─Ťt vod─Ťodoln├ę a oproti p┼Öedchoz├ş verzi nab├şz├ş vy┼í┼í├ş ochranu p┼Öed vodou. U RD50 je p┼Ö├ştomna certifikace IP67 s mo┼żnost├ş pono┼Öen├ş do hloubky a┼ż n─Ťkolik metr┼». Jedn├í se o velmi kvalitn├ş a levn├Ż chytr├Ż fitness n├íramek, jen┼ż je obl├şben├Ż po cel├ęm sv─Ťt─Ť.

Origin├íln├ş RD50 na ─Źesk├Żch e-shopech prozat├şm nese┼żenete. U internetov├ęho obchodu eBay bude po dobu prvn├şho t├Żdne jen za 308 K─Ź. Ale posp─Ť┼íte si, skladov├ę z├ísoby rychle miz├ş a platnost slevy je z├ívisl├í na tom, jak rychle svou objedn├ívku stihnete dokon─Źit. Kupujte ZDE.

reklama
reklama

Obchodn├ş sd─Ťlen├ş za jeho┼ż obsah odpov├şd├í objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentov├ín├ş se mus├şte p┼Öihl├ísit

Tmav├Ż re┼żim